IMAGINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben deniz yeni üye :)

Ben deniz yeni üye :) Empty Ben deniz yeni üye :)

Mesaj tarafından Lee Sang Woo Cuma Kas. 16, 2012 4:34 am

Efenim ben deniz yeni üye olan Ref-chan.
Karakterlerimin ikisinede güzel bir giriş yapmak istiyorum. Henüz birine rütbe almamış olsamda yakında onu da oyuna dahil ediciğim.
Unutmadan söyliyim bu iki karakter kardeştir Smile

Ben deniz yeni üye :) Fz26u

Sang Woo'dan başliyim ;

** Bu genç beye bir öğrenci arıyorum.Neden derseniz? Çünki aşk istiyorum kardeş. Hemde en yasaklı olanından. Embarassed
** İkinci olarak. Bir arkadaş arıyorum kız-erkek-homo hiç fark etmez kafaları uysun yeter. Terciğim kızdan yana onu da söyliyim
** Bunların dışında farklı kurgusu olup benimler rp yapmak isteyen arkadaş varsa bıyırsın gelsin.Yazarık. Yalnız uzun bir zamandır yazmıyorum kalemim körelmiş olabiliiir. Ayrıca rp'me karışılma konusunda sıkıntı çekmeyin kafanıza göre yazın ben ayak uydururum. Smile

-------------->

Sang Woo buradan okuyabilirsiniz Smile

Ben deniz yeni üye :) Fz2bs

Mi Cha'ya geçelim ;

** Bu kıza beyaz atlı prens arıyorum. Şöle en kıyağından. Hıyar bi tip olabilir (lütfen kimse alınmasın) malum kızlar bu tipleri daha çok sever. love Ayrıca bu kişi Sang Woo'nun sevmediği biri olucak .
** 2 tane de kankeyta lazım. Şimdi kızımız yeni, şöle bi ortama girsin dimi??
** Yukarda yazdığım gibi farklı düşünceleri olanvarsa bıyırsın. Kapımız herkese açıktır. Çok uzatmadan kaçıyorum. Razz

-------------->

KİŞİLİĞİ :: Sevimli mi sevimli arkadaş canlısı bir kız. Cana yakın kişiliğiyle arkadaşlık kurması onun için hiç de zor değil. Bulunduğu her ortamda dikkatleri üzerine çekmede bir numara. Yerinde duramayan kıpır kıpır bir çıtırdır. Yeni arkadaşlıklar kurmaya bayılır. Hep dramalardaki gibi bir aşk aramaktadır fakat henüz öyle bir şey bulamamıştır. Erkekler tarafından çok çıkma teklifi alsada hiç birini kabul etmemiştir. Mika gerçek aşkını bulacağına inanmaktadır.
GEÇMİŞİ :: 14 Nisan 1995 doğumludur. Küçük yaşta zorluklar çekmiştir. Anne ve babalarının olmayışı abisi ile birbirlerine daha da bağlamıştır. Anyang Sanat Lisesine gelmeden önce başka bir sanat lisesinde okumaktaydı. Abisinin işi yüzünden Anyang'a transfer olmuştur.

Ben deniz yeni üye :) G58ws

Ve şimdilik son karakterim olan

Kim Tae Jang ;

** Bu karakterle ilgili çok bi kurgu yapamadım. Bu yüzden fazla bir şey yazmayacağım. Kafanıza göre takılın. Ben aşka inanan biri olduğum için bu çocuk içinde aşk isteyebilirim. Dediğim gibi kafamda tam bi kurgu yok. Eğer sizin varsa iletin bana Smile

-------------->

KİŞİLİĞİ :: Çok sevecen ve muzip biri. Bu yüzden hemen herkesle arkadaşlık kurabiliyor. Kızlar tarafından oldukça populer. Girişken bir yapıya sahip. Bu yüzden takım çalışmalarında oldukça başarılı.
GEÇMİŞİ :: 18 Nisan 1994 Amerika doğumlu. Babası ile Amerika da yaşamıştır. Asıl memleketi olan Kore'ye daha yeni dönmüştür. Amerika da yaşadığı için dil bilgisi çok iyidir. Anne ve babası ünlü olduğu için onda ki yıldız hemen fark edilmiştir. Küçük yaşta modelliğe başlamıştır. Bu yüzden kendi yaşıtları gibi okula gidememiştir. Genellikle özel ders almıştır. Normal biri gibi olmak istediği için Anyang Sanat Lisesine kaydolmuştur.
Lee Sang Woo
Lee Sang Woo
Dans & Koreografi Asistanı

Lakap : Sangie

Ben deniz yeni üye :) Empty Geri: Ben deniz yeni üye :)

Mesaj tarafından Lee Sang Woo Perş. Kas. 22, 2012 9:16 am

***İlan Güncellendi.
Lee Sang Woo
Lee Sang Woo

Lakap : Sangie

- Similar topics