IMAGINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pocreamaru

4 posters

pocreamaru Empty pocreamaru

Mesaj tarafından Jin Sae Ryun Paz Eyl. 16, 2012 7:07 am

Var ya. Böyle bu şarkıyı dinleyip P.O resimlerine bakınca kendimden geçtiğimi fark ettim. Aşık oldum desem yeri. Abi... NEDEN BÖYLE BİR İNSANSIN SEN YA? Valla... Gördükçe böyle midemde falan bırakın kelebekleri böcekler uçuşuyo'. Yani bir sürü böcek. Bildiğin kanatlanıp uçan cinsten. Ağzını yüzünü sevesim geliyor. Gerçi P.O görsem yığılır kalırım herhalde. Hani her insanın bir biasi vardır ya. Al sana bias. Daha iyisi yok yani. Gerek sesi olsun, gerek maymun davranışları olsun... Alıp ısırmalık. Her yerim P.O oldu. Telefonumun ekranında var, zil sesimde var, mesaj sesimde var, bilgisayar arka planım, safari temam, her yer lan bildiğin; HER YERİM P.O! PYO JI HOON! Ağzını ısırdığım. Gifte de negzel çıkmışsın. Oy.
Jin Sae Ryun
Jin Sae Ryun
III.Sınıf
III.Sınıf

pocreamaru Empty Geri: pocreamaru

Mesaj tarafından Chae Rim Çarş. Eyl. 19, 2012 11:08 am

Bu gün resmen, etütteki çocuk soruyu bilemeyince böyle güldüm. Abartmıyorum. Resmen dalga geçtim. Hatta oturdum ben anlattım soruyu. Bu kadar da salak olunmaz ki? Bunun dışında... Wanna B negzel şarkıdır öyle! Kendimden geçiyorum. Üstüme P.O atın. Son olarak... Nasıl yorgunum... Nasıl uykum var... Ama bitmesi gereken bir rp'm, çözülmesi gereken 23 tane test var. Saygılar.
Chae Rim
Chae Rim
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Jin Sae Ryun Paz Eyl. 23, 2012 10:08 am

pocreamaru 8805_e134

Resmen Key'in bu gifi harika. Aşk ile bağlıyım yani. Bakmadan olmaz. Böyle piç bi karakter açasım geliyor bu gifi gördükçe. Açıcam da. Oh. O değil de abimin ev arkadaşıyla tanıştım bu gün. Melih canım. Nesin sen bebeğim? İnsan mısın güzelim? İsimlerimiz de çok benziyor meh. Çok sevdim senin esmer tenini, mavi gözünü. Oh god. Gel yarim ol~
Jin Sae Ryun
Jin Sae Ryun
III.Sınıf
III.Sınıf

Mesaj tarafından Jin Sae Ryun Ptsi Eyl. 24, 2012 8:20 am

pocreamaru Tumblr_mau3ltZS4P1qmr5fb

Go and fuck yourself bitchez.

not. üstteki söz gizli mesaj içerir.
Jin Sae Ryun
Jin Sae Ryun
III.Sınıf
III.Sınıf

Mesaj tarafından Kang Hien Su Çarş. Eyl. 26, 2012 9:49 am

Yağmur yağsın istiyorum artık. Böyle karanlıkta oturup yağmuru izlerken Deftones dinlemek istiyorum. Depresif takıldığım vakitleri özledim. İzmir'in yağmurunu özledim. Efe ile yağmur altında ıslanmak istiyorum mesela. Kışın buluşmamız lazım. Sağanak yağmurda... Deli gibi ıslanırız Alsancak'ta. Oy. Efe'yi de özledim. Herkesi özledim. Allam. Böyle ucundan ergen havam var. Dağılın. Ay em tiğneycır.
Kang Hien Su
Kang Hien Su
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Kim Weon Ki Cuma Eyl. 28, 2012 2:00 pm

pocreamaru Tumblr_mb1ivsEjx81rhyiyvo2_500

ÜSTÜME CHEN ATIN. Abi çok karizmatiksin. Tamam biasim Xiumin olabilir ama... Emin ol birinci sıraya oturacaksın yakında. Sesin çok hoş lan! ALLAM CHEN! İzledikçe kendimden geçiyorum resmen. OH GOD.
Kim Weon Ki
Kim Weon Ki
Çince Öğretmeni
Çince Öğretmeni

Mesaj tarafından Kim Weon Ki Cuma Eyl. 28, 2012 2:02 pm

pocreamaru Tumblr_mb1iapxAk71qefp2fo1_250pocreamaru Tumblr_mb1iapxAk71qefp2fo2_250
pocreamaru Tumblr_mb1iapxAk71qefp2fo3_250pocreamaru Tumblr_mb1iapxAk71qefp2fo4_250

SİKTİR! OH GOD! CHEN!
Kim Weon Ki
Kim Weon Ki
Çince Öğretmeni
Çince Öğretmeni