IMAGINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

soft pouring rain.

4 posters

soft pouring rain. Empty soft pouring rain.

Mesaj tarafından Nam Sun Woo Salı Ekim 09, 2012 9:23 am

-*Ders çalışmaktan mıdır nedir sırtım çok ağrıyor.Evet evet babamın dediği gibi ben de ablam da kambur olacağız Sad Neyse Relax,yarın dershane var.ÖDEVİM VAR MI?!! hala bilmiyorum.Neden bu kadar tembelim?Neden hayat felsefem yemek,içmek uyumak olmuş?Uyum sağlayamıyorum,nayıııır!Okulun etkisiyle morelman sıfırlardayım,bir de aile var.BABA SENİ ÇOK SEVİYORUM tamam mı?NE duygu yükülüyüm bu aralar,vay anasını.

soft pouring rain. Tumblr_mbmvdoMGJI1rtl735o1_500
This style:ON!
But no problem,I will feel good.Hope.
Nam Sun Woo
Nam Sun Woo
Şan & Ses Eğitimi Öğretmeni
Şan & Ses Eğitimi Öğretmeni

soft pouring rain. Empty Geri: soft pouring rain.

Mesaj tarafından Woo Jong Jin Çarş. Ekim 10, 2012 9:47 am

Yorucu bir gün daha.VEEEE ben test çözmeyeceğiiiiiim !! !! I love you Neyse ototbüsdeki çocuğa acıdım,ne kadar da yazık oldu.Keşke söyleseydim ya,herkese alay konusu oldu güzelim çocuk Sad BEN ÖYLE OLSAYDIM.......Geberridim lan lıhgdf.Neyse bilmedikçe sorun yok aslında hehe.Rp yazmıyorum artık T^T Jia'm beni dövsün ovıghft.

OPPAN GANGNAM STYLE TIME
soft pouring rain. 527837_360696430683653_388003446_n
Woo Jong Jin
Woo Jong Jin
III. Sınıf
III. Sınıf

Lakap : slybody

Mesaj tarafından Woo Jong Jin Perş. Ekim 11, 2012 9:29 am

LAAAAN BEN UKWON'U ÖZLEDİM!!ÇOK ÖZLEDİM AŞIRI ÖZLEDİM.Yeni izliyorum teaserini -___- *çokkoyduyalnız*ÇOOOOOK HARİKAAAAAA.Yerim len ben bunları *-*Taeil Zico PO ve Kyung'unkini merakla bekliyorum *-*UKWON ÇOK TATLI.Halen fangirllük yapıyorum Shocked I love you Onu seviyorum yes

cheers https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=HeyVq2xSeHY cheers
Woo Jong Jin
Woo Jong Jin
III. Sınıf
III. Sınıf

Mesaj tarafından Cha Mao Goom Paz Ekim 14, 2012 9:25 am

Çok yorgunum.Ölüjem.Daha yüz soru ve ödevler var.İntihar edijem T.T Cuma ve cumartesi dershane sınavı var.Sınıf düşmek istemiyorum Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Yaaaaaa,çok kötüyüm.Matematik çöze çöze kusucak duruma geldim.Ama halen çok berbatım.Çok umutsuzum.Yarınki derslerin malzemeleri bende yok T.T Dersten atılacağım kesin ...Ağlıyorum.Lanet
Cha Mao Goom
Cha Mao Goom
II. Sınıf
II. Sınıf

Lakap : Gum.Ciklet

Mesaj tarafından Woo Jong Jin Cuma Ekim 19, 2012 11:26 am

YAAAAAAAAAA.YARIN SINAVIM VAAAAAR.KORKUYORUM. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad PFFFT.DÜŞMEK DE ÇIKMAK DA İSTEMİYORUM.DONT WANT. Sad no
Woo Jong Jin
Woo Jong Jin
III. Sınıf
III. Sınıf

Mesaj tarafından Cha Mao Goom Ptsi Ekim 22, 2012 3:49 am

PFFFTTTTT.Lan ben mal mıyım?Doğru şıkkı biliyorum,yanlış işaretliyorum.Sonra soruyu doğru tahmin ediyorum boş bırakıyorum.Tabi o zaman dört yüz elli iki alırım -________- Daha iyisini yapabilirdim,biliyorum.ÜFFF LANET GİRSİN.sınıf düşmesem iyiyim.Diğer sınavlarda daha adam akıllı yapıcam.Kılanet.
Cha Mao Goom
Cha Mao Goom
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cha Mao Goom C.tesi Ara. 22, 2012 4:59 am

Ben çikolata,cips,pcde İNTERNET,bol bol tatil ve kaaaaaar istiyorum.Tekirdağ'dan kar kalkmak üzere.Ağlayayım en iyisi.He evet bugün dershaneye gitmedim.İyi ki anne diye bir şey var Razz <3
Cha Mao Goom
Cha Mao Goom
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Goo Da Hwan Salı Ara. 25, 2012 11:24 am

İnternetim benimle tekrardan sevgili olmayı kabul etti.Evet büyüyünce evlenicez salyangoz Rp yazıcam bol bol.Bir sürüüüüüüüüüüüüü kırakter işi var.Ve Da Hwan bence çohoş oldu Cool Damo'm benim ya I love you
Goo Da Hwan
Goo Da Hwan
Danger | Menajer
Danger | Menajer

Mesaj tarafından Woo Jong Jin C.tesi Ocak 05, 2013 6:22 am

bugün çok yimek yedim ya.çok.acılı nudılı yediğime pişman oldum ama T-T Bu arada çikolta seni seviyorum.
Woo Jong Jin
Woo Jong Jin
III. Sınıf
III. Sınıf