IMAGINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

daejoong

2 posters

daejoong Empty daejoong

Mesaj tarafından Park Dae Joong Paz Ara. 16, 2012 2:58 am

PARK DAE JOONG

YETİŞKİN KARAKTER BAŞVURU FORMU ;;

MESLEK :: HIT Entertainment Yönetim Kurulu Başkanı
KARAKTERİNİZİN MESLEKİ YETENEKLERİ :: İkna, yaratıcılık, liderlik

MODEL :: Hyun Bin

KARAKTERİNİZİN KİŞİLİĞİ :: Sakin, işi konusunda oldukça iyi fikirler öne süren biri. İşi söz konusu olduğunda oldukça ciddi biri olabilir. Bunun dışında özel hayatında eğlenceyi sever. Gezer tozar, özellikle yurtdışına seyehat etmeyi sever. Kitap okumayı, dans etmeyi kendine yeni takım elbiseler almayı sever. Hatta evinin bir odasını takımlarından oluşan bir koleksiyonu kaplıyor. Köpekleri ile yaşadığı büyük bir evi var. Hayvanları sever. Bir çok yardım kuruluşuna bağışta bulunur.
KARAKTERİNİZİN AİLESİ :: Bulunduğu konum aslında ailesi sayesinde olmuştur. Her ne kadar başarılı biri olsada büyük bir aileden geldiği için bu tür işleri kapması hayatı boyunca kolay olmuştur. Babası ünlü bir holdingin sahibi. Annesi ise bir yardım kuruluşunun başkanı. İki tane küçük kız kardeşi var. Biri evli diğeri ise yeni nişanlanmış.
KARAKTERİNİZİN GEÇMİŞİ :: Hayatı boyunca hiç bir zorluk çekmemiş, bir dediği iki olmamış. Küçüklüğünde ailecek yurdışına seyahate gittiği için dünyada neredeyse gitmediği bir yer kalmamıştır.
KARAKTERİNİZİN MESLEK HAYATI :: Seul'un önde gelen kolejlerinden birinde okuyup mezun olduktan sonra yurtdışında eğitimine devam etmiş. Eğitim hayatı biter bitmez HIT Entertainment'ta işe başlamıştır. İlk başta başka bir pozisyonda olsada kısa sürede kurul başkanlığına yükselmiştir.

ROL OYUNU :: Sang woo kullanıcısının karakteri.

Park Dae Joong
Park Dae Joong
HIT | Yönetim Kurulu Başkanı

daejoong Empty Geri: daejoong

Mesaj tarafından Wang Mei Jia Paz Ara. 16, 2012 3:31 am

135/135

Puanınızı İkna, Yaratıcılık ve Liderlik yetenekleri arasında paylaştırabilirsin.
Wang Mei Jia
Wang Mei Jia
III. Sınıf | Aşçılık Kulübü Başkanı

Lakap : Qiàn ~

Mesaj tarafından Park Dae Joong Paz Ara. 16, 2012 3:51 am

İkna:30
Yaratıcılık:25
Liderlik:80
Park Dae Joong
Park Dae Joong

Mesaj tarafından Wang Mei Jia Paz Ara. 16, 2012 3:54 am

Onaylandı.
HIT Entertainment Yönetim Kurulu Başkanı.
Wang Mei Jia
Wang Mei Jia

Lakap : Qiàn ~