IMAGINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lıve Entertainment İşleyişi ;;

Lıve Entertainment İşleyişi ;; Empty Lıve Entertainment İşleyişi ;;

Mesaj tarafından Lee Park Young Salı Ocak 15, 2013 7:00 am

# LIVE ENTERTAINMENT #
TRANIEE DERS, ETÜT VE ANTREMAN SAATLERİ ;;
# Her traniee hafta içi saat 17 ile 19 arası şirket kapsamında verilen sanatsal derslere katılmak zorundadır. Traniee ilerleyişiniz ve çıkışınızda çalışma performanslarınız göz önünde bulundurulan bir kriterdir. İleryişiniz önemlidir.
# Her traniee hafta sonu 15 ile 17 arası şirket kapsamında verilen sanatsal etütlere veya yeteneklerine göre ayrılmış kapsamda etütlere katılmak zorundadır. Bireysel çalışmalar yapılabileceği gibi grupsal çalışmalarda yapabilirsiniz.
# Derslerin ve etütlerin amacı çalışma ve sorumluluk bilincini geliştirmekle beraber yeteneklerini açığa çıkarmak ve rakiplerinizi geçmek için çaba sarf etmenize yönelitir. Her zaman birinciliği hedefleyen kişilerden olmalısınız.
# Hafta sonu tranieeler saat 10 ile 11 veya 17 ile 18 arası şirket tarafından verilen antremanlara katılmak zorundadır. Antremanların amacı tranieelerin sadece yetenekleri üzerinde değil, vücut kordinasyonları üzerine de eğitim almalarını ve sağlıklık kalmalarını sağl#amak için yapılmaktadır.

YEMEK SAATLERİ ;;
#Live Kafeterya gün boyu açıktır.

YILDIZLARIN ODALARI ;;
# Yıldızların Odaları, Live Entertainment ile çıkış yapmış idollere tahsis edilen ayrılacalıklı odalar bütünüdür. Lüks bir biçimde döşenmiş odalardır. Kostüm odası, yatak odaları, makyaj odaları, duş ve tuvaletleri bulunan ve kendilerine ait ısıtma sistemleri vardır. Odaların kapılarında altın renginde ki yıldızlarda odanın sahibi olan idolün isimleri yazar. Her idolün Yıldız Odaları'nda kalma zorunluluğu yoktur.

PERSONELLER VE TRANIEE'LER HAKKINDA ;;
# Her şirket personelinin kendine has görevleri bulunmaktadır ve görev sorumluluklarını yerine getirmeleri zorunludur. Her personele şirket kimliği verilmektedir ve güvenlikten geçmeleri bu şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca traniee olanların da kendilerine ait kimlikleri bulunmaktadır ve personeller gibi güvenlikten bu şekilde geçiş yapabilmektedir. Amacı şirket dışından birini, çıldırmış bir fanı, basını içeriye almayı engellemektir.
# Menajerler şirketen bağımsız olabileceği gibi tamamen şirkete bağlı da olabilirler. Bağlılıklarından hariç şirket çatısı altında isimleri alınır. Çünkü kendi idollerinin şirket ile bağlarını sağlayan kişidir.

YÖNETİM KURULU HAKKINDA ;;
# Yönetim kurulu seçimleri dört yılda bir kez yapılmaktadır. Ancak CEO'nun isteğine göre seçim zamanları değişiklik gösterebilmektedir. Yönetim Kurulu başkanı CEO'a en yakın kişidir. Şirketin çoğu sorumluluğunu yerine getirmektedir.

Eklemeler ve değişiklikler yapılabilir.
Lee Park Young
Lee Park Young
Live Entertainment CEO' su
Live Entertainment  CEO' su

Lakap : PYL

- Similar topics