IMAGINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

horror story

+2
Becky Mi Kwan
Wang Mei Jia
6 posters

horror story Empty horror story

Mesaj tarafından Wang Mei Jia Perş. Eyl. 13, 2012 10:20 am

horror story American-horror-story-season-2-poster

Bekliyorum *-* American Horror Story yani bekletmekten öldürdün ama. Evan'ı özledim. <3 Jessica'ı da özledim. O kadın muhteşem. Filmlerini izlerdim. Dizide olmasına ayrı bir seviyorum ya. AMA! EN ÖNEMLİSİ! İKİNCİ SEZON ADAM VAR! ADAM LEVINE! Lölölölölölö. ## O değilde bilgisayardan kalkamayacama dair bir his var içimde. Resmen böyle doyasıya temaya bakmak geliyor içimden. Mel'i seviyorum ya. Kız Tanrıça.
Wang Mei Jia
Wang Mei Jia
III. Sınıf | Aşçılık Kulübü Başkanı

Lakap : Qiàn ~

horror story Empty Geri: horror story

Mesaj tarafından Wang Mei Jia Paz Eyl. 16, 2012 5:25 am

horror story Tumblr_m9ziifOaA61rxf7kgo1_500

Aşırı yorgunum. Uykusuzluktan etrafta zombi gibi dolanıyorum. Midem bulanıyor. Tatilin son gününü keyifli bir biçimde geçirdiğim söylenemez. Yarın okul var. Ayrıca ilham diye bir şey kalmadı. Karakterlerimi nasıl kontrol edeceğim bilmiyorum... Sabahtan akşama The Runaways'in parçalarını dinliyorum. Joan Jett! Cherry! Bangır bangır. I'm your ch ch ch ch ch cherry bomb. # #
Wang Mei Jia
Wang Mei Jia

Mesaj tarafından Wang Mei Jia Cuma Eyl. 21, 2012 9:07 am

horror story Beyonce-egypt-i-am-world-tour-Favim.com-183960

Hep Mısır'a gitmek istemiştim. Aslında Dünya turuna çıkmak. Şu lise hayatım bir bitsin, üniversiteyi de kazanayım ilk yılı donduracam sonra ver elini Dünya! Karavanda alırım. Karavanıma da birkaç arkadaşı atarım. Gezerim. Uçaklarda hosteslere pis bakışlar atarım. Her gördüğüm hostes neden güzel uleeeğğğnn! Sonra Dünya'nın bir yarısını gezerim. Üniversiteyi bitiririm. İsviçre'ye gider. Çikolata fabrikası olan bir adam ile evlenirim. Çikolata yerim gün boyu. Sonra şişerim. Bu kez Dünya'nın diğer yarısına tura çıkarım. Çin'e gider bu şiş halle Sumo'lara katılırım. Sonra Japon bir metresim olur. Koreli bir çocuk evlat edinirim. Dolaşırım dolaşırım. *-* Yaşlanınca Mısır'a giderim. Mısır kedim olur. Birlikte tapınakları turlarız. Sfenks ile öpüşürüm. İsveçli kocamandan ayrılırım hostes olurum. 99 yaşında hostes olacağım. İlk şişman ve yaşlı hostes ünvanı kazanır. Gazetelere çıkarım. Japon metresim kalır. Koreli çocukta muhtemelen kaçar. Sonra bir dolu çocuk daha evlat edinir Japon'a bırakır kaçarım. Sonlara doğru zayıflar. Sfenks ile ilişkime devam ederim. Sonra mumyalanırım... ## Dong Chu gibi deliyim ben. 99,9.

Aslında sıkıldım ve yazdım. Saçmalıklar Kraliçesi benim. Ece değil. Benim!!
Wang Mei Jia
Wang Mei Jia

Mesaj tarafından Wang Mei Jia Paz Eyl. 23, 2012 3:44 am

horror story Himchan_in_red_by_scarecrowscreams-d59hdhk

Benimde Himchan aşkım kabardı!!! ECE! HABİBE! Şimdi resmen burada kendime işkence çektiririm resimlerine baka baka. GOD! -Kalp Krizi Geçirdi Sayeniz de Daha Doğrusu Himchan Sayesinde- Ağlayacam ya! Fabrika üretimi gibi boldan olsalar ama yok... Ancak rüyanda görürsün böylesini yanında. Ceketin olsam Himchan!
Wang Mei Jia
Wang Mei Jia

Mesaj tarafından Becky Mi Kwan Paz Eyl. 30, 2012 4:08 am

Sanırım en berbat günlük kullanıcı benim. Hayatımda hiç ekşın yok ya. Kendimi pencereden atsam monotonluk, bıçaklasam monotonluk. Aksiyon filmlerine ki gibi olaylar falan yaşasam. Okul sıkıcı. Kimse Korelilere anlamıyor. Birde onlara 'Kadın Tipli' diyolar. Sinir krizi geçirecem. Hepsini dar ağacında sallandırabilirim. Aynada kendime baktım. Junior Victoria gibiyim. Gözlerim koyu olsa, saçlarımda sarı olsa aslında Jia'a benzerim. Hehe *-* Psikopat bir karakter açmak istedim hep Ama olmuyor. Acaba katil falan açsam, okuldan biri kaçırsam. (Saçmalama Mod On) ##
Becky Mi Kwan
Becky Mi Kwan
Üniversite Öğrencisi | Asistan

Lakap : Beckie.

Mesaj tarafından Wang Mei Jia C.tesi Ekim 06, 2012 8:12 am

Bugün benim doğum günüm. Asdfgh. Bir yaş daha yaşlandım. Bir ayağım çukurda artık. Monoton hayatımda sıradan bir gündü. Eksradan hiç ödev yapmadan, annemin boldan yaptığı yemekleri yiyerek ve babamın getirdiği -küçük dahi olsa- pastayı yiyerek ve bilgisayarımda keyif yaparak rahat bir gün geçirdim. Her gün böyle geçecekti ama olmuyor işte. Neyse. Ayrıca Melodi'yi, Habibe'yi, Ecenur'u seviyorum. Thanks Guys!. Sonra... Facebook duvarım doğum günü mesajları ile doldu. Aslında hiç hoşuma gitmem. Bazı insanlar halen apaçiler gibi yazıyor sinir krizi geçiriyorum ama silersem de olmaz falan. Neyse. -Abi ya büyük küçük harf yazılır mı lan!!!.. Yazılmaz. Hiç hoş değil.- Neyse... Doğru düzgün konuşmadığım kişiler bile mesaj falan atmış. Sevindim lan. -Aslında sevinmezdim ama bugün çok iyimserim hehe- Neyse işte. Bu yıl rahat ve arkadaşlarım ile -hatta gerçek hayatta ki arkadaşmlarımdan çok bizim kızlar ile geçsin (Mel, Habibe, Ece vs.vs.) - Annemden parada aşırdım hahahahahaha. Normalde doğum günlerini hiç sevmem. Yaşlılık sendormu gibi bir haltım vardır ama bu doğum günümü sevdim. Neyse işte. Normale dönme zamanı. WOO-HOO!!..
Wang Mei Jia
Wang Mei Jia

Mesaj tarafından Becky Mi Kwan C.tesi Ekim 06, 2012 9:48 pm

Aslında tüm karakterlerime lejant, cep telefonu, twitter vs.vs. açmam lazım ama yapamıyorum ya. Resmen yoruluyorum. İlan dahi açmakta zorlanıyorum. Varya kurgu isteyenler özel mesaj atsın diyecek haldeyim. Sadece rp yazmak istiyorum o kadar. AMA BEN ADMİNİM. DİĞER HERKES BU SÖYLEDİKLERİMİ AÇMALI!! Mad

Ayrıca Daenerys Targaryen'e karşı aşırı bir sevgim olduğundan hiç bahsetmemiştim. Bahsetmek istedim. TANRIM!!!.. MY BLOOD OF DRAGON!!! ... Aşırı derecede Game Of Thrones fanıyımdır. Bilesiniz. Ayrıca sadece Targaryen'leri severim. Diğer haneler 'Hiç Hoş Değil.!' Belki Stark hanesi de olabilir ama... İkinci sırada tabi. Ya da Greyjoylar... Neyse işte. Sonuç olarak Targaryen der, Daenerys'in büyükçe resimini koyar, giderim. Sabahın köründe burada olmakta ayrı bir özellik.

horror story Tumblr_m6k70jGPtJ1qzcgeto1_r1_500
*-* Emilia Clarke'ı seviyorum. *-*

Ayrıca test kitapları alma işini halen erteliyorum. Yarın alıcam. Arkadaş ile beraber giderim. Şimdi kim çıkacak, sokağı geçecek, kırtasiyeye gidecek, boldan sıralanmış test kitaplarının arasından binbir türlü ders için test seçecek yok yapamam. Bugün üşengeçlik üzerimde zaten. Sadece ödevleri yapıcam. O da pazartesine olanları. Ayrıca bu hafta 450 soru ben nasıl çözecem ya?! Daha yeni başladık konulara. Yeni sınıf öğretmeni Moustache hiç hoş biri değil. Bıyıkları eski Türk filmlerinde ki erkeklerde olan bıyıklardan ve bence daha çok Nazi'i andıran bir havası var. OH GOD!

Becky Mi Kwan
Becky Mi Kwan

Lakap : Beckie.

Mesaj tarafından Park Hwa Sun Paz Ekim 07, 2012 6:38 am

Şu lisede ödev vermeseler olmuyor sanki! İnkılapçı kafayı yedi ve gazete yapın dedi ya! Off.. Edebiyat ödevini yapmam lazım. Hoca soğuk nevale ve sözleri ile döven insan. Karşısında dururdum ama... İnsanın içini sömürüyor ya. Dil anlatımcı da ayrı bir yerlerde yok dilekçe yazın, yok mektup yazın. Kafayı yiyecem. Moustache'den bahsetmiyorum bile. Yarın Pazartesi! LANET OLSUN! Okulu bırakmak ve site ile ilgilenmek, ölene kadar rp yapmak istiyorum ama... Olmuyor tabi. Gene yarın okul çilesini çekeceğiz. Okulda şöyle hep kesilecek bir tipte erkekte yok zaten. Zaman geçmiyor resmen. İnternet paketimde bitmek üzere, SMS'te bitecek. Nanananay oldum. Shocked 1738. ÖDEVLERİ DÜZGÜN YAPMAM LAZIM! Yarın tek sevdiğim şey Felsefe dersinin olması. chu Belki de İngiliz Dil Bilimi okumak yerine Felsefe falan okurum. -Yok! Kesin okuyamam.- Neyse. Neyse. Bir taraftan ödev yapacak, diğer taraftan Rehber'e İdol Listesi'nin kodunu hazırlayacam. Sonra bizim kızları oraya ekleyeceğim falan. Muhtemelen bugün bitmez ya da biter. Neyse sakinim. Tanzimat Dönemi Edebiyatı ne yaa??!! OH GOD! OH GOD!
Park Hwa Sun
Park Hwa Sun
III. Sınıf | Magic | Hwasun
III. Sınıf | Magic | Hwasun

Lakap : Syren. Sunny.

Mesaj tarafından Ryu Yong Ah Perş. Ekim 11, 2012 9:10 pm

Derenin taşması ve okulun tatil olması. Mükemmel oldu. (Okulun tatil olması mükemmel resmen sel oldu bu oldukça kötü.) Bugün Moustache yeni haftalık test sorularımızın miktarını alacaktı alamadı. Hehe. Bir hafta kaynar o iş. Bu hafta 450 soru çözdüm ya. Hayatımda ilk kez böyle test çözme girişimine girmiştim. Neyse. Okul tatil. İngilizcenin koca ELS GRAMMER ödevini tamamlayamamıştım iyi oldu. Sonra ikinci, üçüncü halleri de misler gibi ezberlerim. Matematik çözerim. Geometriden tiksinmeye devam ederim. Jia'a sanırım yeni sevgili bulacam lan!! Jin geberticem. YAZ LAN! Sitede yalnız olmak hoş değil. Akşama kadar Nancy Drew oynarım artık. Anna Karenina'nın İngilizce romanını çevirmeyede başlamam lazım. Yağmur normal yağıyor bugün. Geçen ki fırtınaya göre ama heyelandan geçilmiyor. Tabi toprak geçen ki fırtına da doydu suya sonra üstüne kavurucu sıcak, bir daha yağmur derken 'Yeterrrr!' dedi çöktü. O değilde dere neredeyse bizim apartmana kadar gelecek herhalde. Woooo...
Ryu Yong Ah
Ryu Yong Ah
III. Sınıf | Ponpon Kız Lideri

Lakap : Yongie. Yongah.

Mesaj tarafından Lee Yoon Ri C.tesi Ekim 13, 2012 7:29 am

Rp yapmayı özledim.! Şimdi gidip one shot falan yazmaya çalışacağım ama olmuyor işte. Böyle bir arkadaşla yapılmayınca olmuyor ki. Çok yavan geçiyor. Monoton. Resmen içim kaynıyor rp isteği ile ama...
Lee Yoon Ri
Lee Yoon Ri
II. Sınıf | Anyang FM Sunucusu
II. Sınıf | Anyang FM Sunucusu

Lakap : Yoorie.

Mesaj tarafından Ryu Yong Ah Salı Ekim 23, 2012 10:28 am

horror story Tumblr_m5isj5LGhG1qgstalo1_500

Yongah'ı seviyorum ya. She is so hot. Tanrem! Yongah ya eski gücünü toplayacak ya da melek kanatları çıkmaya başlayacak. Büyük yol ayrılığı var. Ne yapsam ki yani...? Mi Ko aldı tüm yönetimi. O zaman en iyisi melek olsun. Tam değil. Muhtemelen gene melek çıkarları olacak. Ya da OLMAYACAK! DUYGUSAL KIZ O ASLINDA. AMA DUYGULARINI GİZLEMİŞ UZUN SÜRE. GERÇEK DUYGULARINI, GERÇEK YONGAH'I ORTAYA ÇIKARTACAK BİRİ LAZIM! Sevmezdim bu kızı ama son günlerde bir şey oldu abi ya. Resmen tapacam kendi karakterime. Hehe *-*
Ryu Yong Ah
Ryu Yong Ah

Lakap : Yongie. Yongah.

Mesaj tarafından Becky Mi Kwan C.tesi Kas. 03, 2012 10:31 am

horror story Flhxu
Becky Mi Kwan
Becky Mi Kwan