IMAGINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başlık bulamadım lön 2

+2
Jin Sae Ryun
Park Min Soo
6 posters

Başlık bulamadım lön 2 Empty Başlık bulamadım lön 2

Mesaj tarafından Park Min Soo Paz Eyl. 16, 2012 7:06 am

Leydiler Centilmenler; Selamlar! Bendeniz başlık konusunda bulamayan arkadaşın devam serisi. Konuya girecek olursak -Yeniyim paso Mel'le kurgu kuruyoz dedim birde milletle tanışıyım yazıyım falan so burdayım. Bakınız karakterim;

Başlık bulamadım lön 2 59Urh

Park Min Soo - II. sınıf

Min Soo inanılmaz rahat bir hayata sahiptir. Yaptıklarının cezasını bu yaşına kadar çekmediğinden başının belaya girmesini umursamaz. Eğlenceye ve kızlara karşı yersiz düşkünlüğü, olmaması gereken yerde olmayı başarmak gibi de nacizane bir özelliği vardır. Mantıklı olmaktan uzaktır biraz. O daha çok o an için hoşuna giden şeylerin peşine takılır. Bu uğurda gerçekten sevdiği insanları kaybetmişliği vardır. Utangaç duygusal kızları sever içten içe ama seksi hoş vücutlu kızların peşinden ilerlediği de bir gerçektir. Cinselliğe oldukça önem verir. Kız arkadaşlarına karşı nazik ve romantik görünür fakat o görünümün altında onları yatağa atmanın yollarını bulmaya çalışır. Şarkı söylemez veya dans etmez direk enstrüman üzerinedir o. Bateri ve Bas gitar çalmayı sever. Özellikle bateride çok iyidir. Fazla serbest bir aileye sahiptir. Annesi Victorian model iç çamaşırları tasarlayan İngiliz bir firmada çalışmaktadır bu sebeple kadın iç çamaşırlarına karşı yoğun fantezileri mevcuttur. Babası ise bir plak şirketinde üst düzey yöneticidir ve tam anlamıyla işkolik olduğundan genelde onunla ilgilenmez. Kendisinden üç yaş küçük narkolepsi hastası bir kız kardeşi vardır. Ailesi berbat işlere bulaşmasına karşılık ona hiçbir olumsuz tepki göstermez. Ailenin gözünde o çok başarılı çok mükemmel kız kardeşinin hastalığından dolayı zor dönemler geçiren zavallı bir çocuktur hep. Ortaokuldayken arkadaş çevresi vasıtası ile bir süre uyuşturucu kullanmış çaldığı Bas gitarı bu uyuşturucu satıcısından öğrenmiştir. Kendisine sorumluluk yüklenmesinden hoşlanmaz. Genelde benmerkezci gösterişçi veya savurgan tiplerle iyi anlaşır. Sivri dilli, esprili insanlarla da oldukça iyi geçinir. Dönem dönem farklı bilgisayar oyunlarına taptığı gözlemlenebilir ancak genelde bunlar geçicidir. Ayrıca içmekten çok hoşlanır..Sarhoş kafa ile mutlu olduğunu düşünür.. Fıstığa alerjisi vardır.

Başlık bulamadım lön 2 SCBoi

Aradıklarım:

Özel olarak aradığım bir şey yok her şey uyar bana uydururuz zaten bir şekilde. Şu an sevgili bulunmakta birde seks partnerim var bir adet. Dediğim gibi özel bir şey aramıyorum. Herşey uyar. Seks partnerlerini çoğaltabiliriz **sevişelim mi moduna giriş** Bide sitede eşcinsel erkek karakter veya içince dağıtan bir erkek falan varsa süper olur çok şeytani bir fikrim bulunmakta rgkndğpf

En son Park Min Soo tarafından Paz Eyl. 16, 2012 11:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Park Min Soo
Park Min Soo
II. Sınıf
II. Sınıf

Başlık bulamadım lön 2 Empty Geri: Başlık bulamadım lön 2

Mesaj tarafından Jin Sae Ryun Paz Eyl. 16, 2012 7:24 am

Taemin gördüm geldim şsldmfs Allam.

Şimdi şey var benim. Sohn Ji Min. Dans eden bir kızımız. Gwishin'in sağ kolu. Böyle çok şirin, sempatik aman aman çok tatlı bir şey. Ama çok çalışkan. Bir de ideal erkeğini bulana kadar kimseyle çıkmayı planlamıyor şslfd Hala bakire. Bakireliğiyle ün salacak yakında. Böyle bununla güzel kurgu çıkar aslında.

Sonra Jin Sae Ryun var. İşte bu Tae Jeon'un biricik sevgilisi şsmfd Okul futbol takımından taş bir arkadaşımız. Bütün pon pon kızları elinden geçirdi yeani. İyi anlaşırlar mı bilemiyorum. Anlaşırlar herhalde u.u

Chae Rim var. Cheska onun ünlüsü. Ay salak o sşlmdfs Dört tane abinin arasında büyümüş. Aşk ne, duygu ne bilmeyen bir kızımız. Saftirik. Çokzel dans eder. Okulun dans kulübüne kayıtlı falan. Rap dinler öyle bir tip. Bunun da sevgilisi var. Tam oturtamadım Chae Rim kurgusunu. Onun lejantını açınca konuşuruz olmadı u.u

Bir de eşcinsel öğretmen açıcam ama önce Melodi'yle bir kurgumuzu oturtmamız lazım ondan sonra gelirim onunla kurguya u.u
Jin Sae Ryun
Jin Sae Ryun
III.Sınıf
III.Sınıf

Mesaj tarafından Park Min Soo Paz Eyl. 16, 2012 7:32 am

erdfbksrpdğgkhb tememdir o zaman uyar bunlar yapalım bişiler melodinin benim kız arkadaşım olan bi hatunu var pastanede bi kurgumuz var şu an akşam sevişme randevum var dflknbdoprf yarına sonraki güne falan yazalım senle uyar mı? Jin Sae Ryun iyimiş iyi ponpon kızlarda gözüm vardı zaten dgmlcndr
Park Min Soo
Park Min Soo
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Jin Sae Ryun Paz Eyl. 16, 2012 7:36 am

Olur olur. Fark etmez bana. Gerçi okullar açılıyor diye tavuk moduna girip erken yatmaya başlarım ama olsun sşlmdf Yazarız her türlü *-*
Jin Sae Ryun
Jin Sae Ryun
III.Sınıf
III.Sınıf

Mesaj tarafından Park Min Soo Paz Eyl. 16, 2012 7:42 am

estodpfbjopdr o konuda sorun yok benimde yatma saatim var bende bir tavuğum kbdnrpğ tağamdır oldu bu o zaman
Park Min Soo
Park Min Soo
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Hwa Young Yun Paz Eyl. 16, 2012 8:40 am

Young sürekli başına bela açan bir tip. Ve safta gözüken biri. Bu şekilde ondan hoşlanmışsındır geçmiş zamanlarda. Kısacası onu kollayan biri olabilirsin. Aklında bir kurgu varsa onu da konuşabiliriz tabii.
Hwa Young Yun
Hwa Young Yun
III. Sınıf
III. Sınıf

Mesaj tarafından Park Min Soo Paz Eyl. 16, 2012 8:48 am

bana uyar çocukluk arkadaşı falan da olabiliriz aslında ordan gelen bir şeyler güzel olur
Park Min Soo
Park Min Soo
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Hwa Young Yun Paz Eyl. 16, 2012 9:02 am

Peki, öyle yazarız olur.
Hwa Young Yun
Hwa Young Yun
III. Sınıf
III. Sınıf

Mesaj tarafından Hwang Tae Jeon Paz Eyl. 16, 2012 9:06 am

Hwang Tae Jeon
Bununla kanka olursunuz olm. Zengin kızı, böyle çohoş partiler düzenliyo falan. Epic bi hatun, aşırı kafa.

Cho Gwi Shin
Senden hoşlanmıyordur. 3. Sınıftaki birine açıldı *arkadaşları gaza getirdi* Çocuk mektubunu okulun ortasında sesli bir şekilde okuyup dalga geçti ve o günden beri okuldaki herkesten nefret ediyor. Senin dedikodunu çıkarmak için delleniyordur.

Han Yong Yoo
Taş gibi çocuk işte. Muhtemelen sana zorla futbol öğretir adgasdh

Park Mi Ko
Uuu seks partneri.

Hwan Yong Ji
Sana asılan bir öğretmen <3 gay örtmenimiss

Choi Jae Ki
Panpa öğretmen bu da.

Hwa Chun Jin
Sevgilin asgsadh

Whong Min Jee
Çok şeker bi kız, oppa diyebilir.

Jo Eui Kon
Radyocunuz <3 Öğrenci ama saçında taç tokası var *erkek bu arada* Çok yakışıklıyım diye geziyo *ama değil*
Hwang Tae Jeon
Hwang Tae Jeon
III. Sınıf | Parti Komitesi Başkanı
III. Sınıf | Parti Komitesi Başkanı

Lakap : TJ.

Mesaj tarafından Park Min Soo Paz Eyl. 16, 2012 9:36 am

3rehjbse gay arıyodum buldum podkhp,nğx benim sarhoş projem varya uvv baby srfbkü tağamdır lan baya güzel oldu böyle üşenmediğim bi an lejantta açıyım mis sonrası dfjbpor
Park Min Soo
Park Min Soo
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Wang Mei Jia Perş. Eyl. 20, 2012 5:23 am

Wang Mei Jia -- Bilemedim. Ama Jia senin gibileri sevmez Razz
Whong Min Jae -- Ooo. Birlikte alemlere akarsanız artık.
Ryu Yong Ah -- Ponpon kız lideri. Ö-höm. Dikkat lütfen. -burada çapkın bir göz kırpması-
Daisy Lee -- Oyunculuk öğretmeni. Aşırı katı. Soğuk.
Ryeo Dong Chu -- Deli müdür işte.
Wang Mei Jia
Wang Mei Jia
III. Sınıf | Aşçılık Kulübü Başkanı
III. Sınıf | Aşçılık Kulübü Başkanı

Lakap : Qiàn ~

Mesaj tarafından Kwon Jong Hae C.tesi Ekim 13, 2012 3:01 am

Bende Taemin görünce bir şeyler yazmam gerektiğini hissettim. Bence arkadaş olmalılar ama hiçbir özelliğimiz benzemiyor. İçine kapanık biriyim, içimi açan birileri lazım. Sende aç beni! ghfhfghfg :3
Kwon Jong Hae
Kwon Jong Hae
II. Sınıf
II. Sınıf

Lakap : Flaming.

- Similar topics