IMAGINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başlık bulamadım lön.

+7
Lee Jae Hwa
Kwon Jong Hae
Kwon Na Sun
Wang Mei Jia
Nam Sun Woo
Hwang Tae Jeon
Kim Mi Sun
11 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Başlık bulamadım lön.  Empty Başlık bulamadım lön.

Mesaj tarafından Kim Mi Sun Çarş. Eyl. 12, 2012 3:19 am

İvoooot! Very Happy
İki karakterim var -şimdilik iki, bir tanede öğretmen alacağım ama kararsızım daha-, ikisi içinde kurgularım olmayanları buraya davet ediyorum.

İlk olarak göz bebeğim Mi Sun'dan başlayayım.
Başlık bulamadım lön.  Dvvnd
Evet bu gördüğünüz güzel kızın eeen büyük özelliği biseksüel olması. Hatta kendinden 5 yaş büyük bir lez sevgilisi var, aynı evde yaşıyorlar. Yani Mi Sun hem erkeklerden hem de kadınlardan hoşlanıyor. Böyle dışarıdan sakin ve olgun biri gözüyor ama yakın arkadaşlarına karşı sevecendir. Çok sevimli bir yüzü vardır ve kişilik özellikleri de sevimlidir zaten ama bunu pek göstermez, cool takılmayı sever. Sık sık yapmayı sevdiği şey ise, insanlarla konuşurken gözlerini kocaman açarak konuşmasıdır. Animeleri çok sever ve bir daha ki yaşamında anime kaakteri olarak doğmak ister. Mükemmel dans eder, dans kulübünün başkanıdır. Bu konuda çok disiplinlidir, yoksa kendisi üşengecin tekidir. Dünya yemeklerinin hepsinin tadına bakmak gibi bir hayali vardır. Hümanisttir hemde aşırı.

farklı kurguları her zaman severim. Gelin siz bana, ben size kucak açarım. Wink

--- sunny ----

İkinci karakterim Çinli Men Li
Başlık bulamadım lön.  Dvvnr

Böyle diyor ama daha kendisi bile kendini iyi tanımıyor, ayırt edemiyor. Annesi ve babası ayrıldıktan bir yıl sonra annesi kendine Koreli bir sevgili bulup Kore'ye geldiği için Men Li'de Kore'ye gelmek zorunda kaldı. Annesi ile kalıyor. Çin'de ki hayatında popüler ve ponpon kız tipindeki sürtükler gibiydi, içindeki diğer Men Li'yi asla dışarı çıkarmıyordu. Ama Kore'ye gelince de içinde bunca yıldır gizlediği zeki ve sessiz Men Li ortaya çıktı. Turuncu olan saçlarını pembeye boyatarak yepyeni bir görüntüye sahip oldu ve kendine Kore'de yeni bir hayat başlattı. Emm bu kızda astronomi kulübü başkanı -fen bilimleri yoktu malesef-. Ahhh bu arada bu kız bu iki karakter meselesini sır tutuyordu ama okulumuzun dedikoducusu Gwi herkese yaydı. Okulun dedikodu sitesinde paylaşıldı. Bu haber yüzünden sevgilisiyle ayrıldı ve hayatında bir takım değişiklikler oldu. Yakında siyah saçlı ve ortayı bulmuş bir Men Li ile tanışacaksınız. İçinde tuttuğu iki karakterinde harmanlanmış olarak çıkacak karşınıza, sadece biraz kendisini toparlaması lazım. Normalde üniversiteye geçmiş olması lazımdı ama bir yıl sınıfta kaldığı için hala üçüncü sınıfı okuyordur.

----- Like a Star @ heaven -----
Sevimli yüzüyle havalı olmaya çalışan Park Dae Ho
Başlık bulamadım lön.  Dvvw1
Sevimli yüzünü sevmez ve her gece Tanrıya 'Neden beni karizmatik yapmadın ki?!' diye sitem eder. Okulun futbol takımında olup bu kadar sevimli ve nazik olan tarihteki sayılı çocuklardandır. Kızlara karşı utangaç oluşu şuana kadar sevgilisi olmasına engel olmuştur. Hem bu konuda hemde çıtıpıtı oluşu konusunda takım arkadaşları tarafından alay konusu olur. Havalı davranmaya çalışır ve bir gün güçlü olacağını hayal eder. Nazik, aşırı iyi kalpli ve sevecendir. Futbolu çok sever ve iyi bir futbolcu olmak ister, ikinci seçenek olarak sesi çok güzeldir. Piyano çalmak çok ister ama bir türlü ona ayıracak zaman bulamaz. Şeker yemeyi çok sever ama sevimli bir yapısı olmasını çok şeker yemesine bağlı olduğunu düşünerek artık şeker orucuna girmiştir. Şeker yememeye çalışır.

Her türlü kurguya açığım.

---- flower ----
Magic grubunun evil maknaesı Ha Neul
Başlık bulamadım lön.  Dvw3uBaşlık bulamadım lön.  Dvwf0
Sevimli suratı, güzel vücudu ile herkesi kendisine hayran bırakırken birde kıvrak zekası ve esprileriyle herkesi de güldürmeyi başarır. Magic grubunun en küçüğü olması ona çok avantajlar sağlar. Grup arkadaşlarına çok yakındır, onların yanında tam bir bebek gibi davranır ve onları ailesinden bile çok sever. Bir ablası vardır ve ego-disiplin manyağıdır. Ha Neul'un sanatçı olamayacağını düşünür ve bunu kardeşie hr fırsatta belli eder. Ha Neul ise ablasına inat daha çok çalışır ve Kore'nin tanınan ve sevilen idolleri arasına girer ama hala ablasının dırdırından kurtulamaz. Çok konuşur ve hiperaktiftir. Heykel yapmayı, gizlice fotoğraf çekmeyi ve program showlarında arkadaşlarını gammazlamayı çok sever ama her şekilde grup arkadaşlarının göz bebeğidir. Grubun diğer üç üyesi olgun olunca bebek gibi olmak maknae'e kalmıştır ve bu görevi başarıyla tamamlar. Şırnaşmak hobileri arasındadır. İkinci sınıf öğrencisidir.

Kurgular bol olursa güzel olur. ^^

----- frog -----
Meraklı dönek Jae Hwa
Başlık bulamadım lön.  Dvwk3
Okula Amerika'dan bu yıl gelen yeni öğrencidir. Korelidir. Bir annesi ve dört ablası vardır. Babaları üç yıl önce akciğer kanserinden ölmüştür. Babasını sigara yüzünden kaybettiği için sigaradan nefret eder ve kokusuna asla tahammül edemez. Moda düşmanıdır, istediği gibi sever. O an canı nasıl davranmak istiyorsa öyle davranır bu bazılarına göre delilik olsa da o içini dinlemeyi iyi öğrenmiştir. Vücudu esnektir, bir kızın ki gibi. Dans etmeyi sever ama çok unutkan olduğu için hareketleri hep şaşırır. Sesi güzeldir ama öyle çok ahım şahım değildir. Öyle çok göze batan bir yeteneği olmasa da bu sanat lisesindedir işte. Meraklıdır, hemde çok. Başına ne geldiyse bu merak yüzünden gelmiştir zaten. Duygularını belli etmekte asla çekinmez, ağlamak istiyorsa olduğu yerde bağıra bağıra ağlayabilir ya da tam tersi canı kızgın olmak istiyorsa sizinle normal konuşurken bile birden patlayabilir. Dengesiz biridir. Duruma göre kız gibi de davranabilir. Hatta kız kılığına girmek çok hoşuna gider. Ama gy falan değildir. Hatta bir keresinde kızlar soyunma odasına gidip bir kıza beraber duş alma teklifi ettiği için okuldan uzaklaştırılmıştır, oysaki bu teklif Hwa'a göre çıkma teklifidir. O derece sapıktır. İkinci sınıf öğrencisidir.

----- Cool -----
Dışı sert, içi yumuşak Jung Hee Dong
Başlık bulamadım lön.  Fcp7w
Küçüklüğünden beri sokak çocuğu gibi yetişmiştir. Lanet bi baba ve hastalıklı bir anne. Tek dayanağı ölüm döşeğinde ki annesi ve her şeyini paylaştığını Na Sun. Ama annesi ölüp onu bu dünyada yalnız bırakınca babasının üzerindeki baskıları da arttı ve o da dayanamadı kaçtı, mahalleyi terk etti. Ama her saniye biri için pişman oluyordu Na Sun. Neyse efenim bu çocuk böyle yıllarca sokaklarda kaldı ve türlü türlü işler yaptı. Orta okul terk. Böyle Na Sun haricindeki herkese karşı sert ve serseri. Ama Na Sun'a uslu bir çocuk. Şapkakolik denebilir. Bütün paralarını şapkalara yatırır ama artık Sun ile aynı eve çıktıkları için paralarını daha düzenli harcamaya çalışır. Onu her yerde görebilirsiniz çünkü her işi yapar. Komik değildir, kafası derslere çalışmaz. Kavga etmeyi ve rap yapmayı sever. Dünyadaki bütün insanlardan nefret eder, bir tek Na Sun'ı sever. Çok küfür eder. Yemek yemeyi sever. Canı isterse önüne gelenden para aşırır.

---- yonca ----
Müziği kalbiyle duyan kız Hye Rim
Başlık bulamadım lön.  Fdxdl
Sağırdır. Ailesi ilk başta onu özel bir okula vermek istemiştir ama azimli olan Hye Rim ailesini bu liseye gelmek için ikna etmiştir. On yaşında bir kaza geçirmiş ve duyma yetisini kaybetmiştir. Çok iyi ağız okuduğu için onunla konuşma konusunda sıkıntı çekmezsiniz. On yaşına kadar bir çok sanat dersi aldığı için piyanoyu hala daha rahatlıkla çalabilir. Şarkı söyler ama bildiklerini. Eğer ona yeni bir şarkı öğretmek gerekirse bayağı bir uğraşmanız gerekir, ezberi kuvvetlidir. Çok azimli ve savaşçı ruhludur. İnsanların kendisine acımasını istemediği için sağır olduğunu gerekmedikçe girmez. Okulun öğretmenleri ve müdürü sağır olduğunu bildiği için onun bazı derslere girme zorunluluğunu kaldırmışlardır. Ama onu tanımayan öğrenciler onun sağır olduğunu bilmediği için önemli bir şahsiyet sanırlar ve hakkında türlü türlü dedikodular vardır. Prenses olduğu gibi vs vs. Sevimli bir kızdır, eğlenmesini bilir ama aşırı derecede duygusaldır. Bir insanın ona sağır olduğu için acı şekilde bakması bile bütün gün somurtarak gezmesini sağlayabilir. Hayattaki en büyük özlemi ve isteği tekrardan duyabilmektir. Ama bu imkansız bir şeydir. Aşka inanır ama daha kimse onu kabuletmediği için bu konuda hep korkak olmuştur. Mükemmel resim yapar.

Kurgular, kurgular, kurgular...

En son Kim Mi Sun tarafından Ptsi Ekim 29, 2012 5:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Kim Mi Sun
Kim Mi Sun
III. Sınıf | Dans Kulübü Başkanı

Lakap : Biseksüel - Hümanist

Başlık bulamadım lön.  Empty Geri: Başlık bulamadım lön.

Mesaj tarafından Hwang Tae Jeon Çarş. Eyl. 12, 2012 3:32 am

Gwishin ikinizi de sevmiyo.
Tae Jeon ikinizle de BFF ADOSGL K
Hwang Tae Jeon
Hwang Tae Jeon
III. Sınıf | Parti Komitesi Başkanı

Lakap : TJ.

Mesaj tarafından Kim Mi Sun Çarş. Eyl. 12, 2012 3:49 am

Hahah Very Happy
Okkei. Wink
Kim Mi Sun
Kim Mi Sun

Mesaj tarafından Nam Sun Woo Paz Eyl. 16, 2012 10:14 am

Höllöö bibi!

MiSun;sesi iyi bu kızın,lezbiyenliğini biraz garipse de yine de sevsin seni.ZATEN HERKESLE AYNI KURGU!-öğretmnelik -___- -
Menli;Sun woo kızın içindeki o sürtüğü görsün.Her ne kadar onu fazla tanımasa da ısınmasın bizim Sun Woo.Kız da olabildiğine ondan uzak dursun,tırssın falan.
Nam Sun Woo
Nam Sun Woo
Şan & Ses Eğitimi Öğretmeni
Şan & Ses Eğitimi Öğretmeni

Mesaj tarafından Kim Mi Sun Salı Eyl. 18, 2012 7:38 am

Ov yağuşuklu ses öğretmenim. *öünde saygıyla eğilir*

Lezleri ve gayleri garipmeseyin, tatlılar onlarda. Very Happy Razz

Okkei öğretmenim benim iki kızda kurguyu beğenmiş. Biran önce yazı bekliyor, RP yazmak için. Wink
Kim Mi Sun
Kim Mi Sun

Mesaj tarafından Kim Mi Sun Salı Eyl. 18, 2012 9:34 am

Gerçek hayatta Hee ile Tae'nin olduğu gibi. Very Happy

*böyle giderse bizde senle bff olacağız Ecaa* Very Happy
Kim Mi Sun
Kim Mi Sun

Mesaj tarafından Wang Mei Jia Perş. Eyl. 20, 2012 5:11 am

Mi Sun;;

Wang Mei Jia -- Sırrını bilen kişiyim ama çaktırmıyorum -hesabı.
Whong Min Jae -- Bir ara sana sarkmış olabilir.
Ryu Yong Ah -- Muhtemelen senden hoşlanmaz. Hiç hoşlanmaz.
Daisy Lee -- Oyunculuk öğretmeni. Aşırı katı. Cadaloz hoca. *-* Bilemedim.
Ryeo Dong Chu -- Müdür bu!! Deli. Arada çim biçme makinesini sana verir.

Men Li;;

Wang Mei Jia -- Kurguları vardı zaten.
Whong Min Jae -- Dedikodudan sonra seninle ilgilenmeye başlamıştır.
Ryu Yong Ah -- Sevmez seni. Oda arkadaşı olmanda ayrı bir dert.
Daisy Lee -- Oyunculuk öğretmeni. Aşırı katı. Cadaloz hoca. *-* Bilemedim. (Oyunculuğu iyiyse sever sanırım)
Ryeo Dong Chu -- Pembe saç diye çemkirir.. Saçlarını pamuk şeker sanabilir.

Wang Mei Jia
Wang Mei Jia
III. Sınıf | Aşçılık Kulübü Başkanı
III. Sınıf | Aşçılık Kulübü Başkanı

Lakap : Qiàn ~

Mesaj tarafından Kim Mi Sun C.tesi Eyl. 22, 2012 5:08 am

Pekmezim;

Şimcik Mi Sun için dediğin bütün mithiş kurgular okey.

Men Li içinde tamam ve şu oyunculuk işini de, benim kız iki karakteri mükemmel bir şekilde yaşatıyorsa bu onun gizliden olan oyunculuk yeteneği sayesindedir diye düşündüm. Bu yüzden sever beni Daisy Teacher. ^^
---

Her yerde partnerim Ecaa'm;

Böyle baklava desenli ve aşırı yakışıklı bir öğretmen Mi Sun'un hormonlarını iyi oynatır sen merak etme. Very Happy

Men Li içinde, bende bulamadım. Aklıma bir şey gelirse yazarım. u.u
Kim Mi Sun
Kim Mi Sun

Mesaj tarafından Kim Mi Sun C.tesi Eyl. 22, 2012 5:12 am

Ehm Mi Heon görmeden yaparım bende. Very Happy Merak etme Min Heon'un ruhu bile duymaz. Razz
Kim Mi Sun
Kim Mi Sun

Mesaj tarafından Kim Mi Sun C.tesi Eyl. 22, 2012 5:17 am

Temam bee! Bi şey demedim. *abi ikiside senin karakterin, karakterlerini kıskanıyo lan* Very Happy
Kim Mi Sun
Kim Mi Sun

Mesaj tarafından Kim Mi Sun Paz Eyl. 30, 2012 3:51 am

Güncel

Men Li, sevgilisinden ayrılmıştır. Very Happy
Kim Mi Sun
Kim Mi Sun

Mesaj tarafından Kim Mi Sun Cuma Ekim 12, 2012 7:44 am

GÜNCELLENMİŞTİR.

YENİ KARAKTERLER EKLENMİŞTİR.
Kim Mi Sun
Kim Mi Sun

Mesaj tarafından Kwon Na Sun Cuma Ekim 12, 2012 10:40 am

Park Dae Ho, Lee Yoon Ri'nindir !!!.. Hwasun'da sever Ha Neul'u. Jae Hwa'ı sevdim. Hwasun'un sapığı falan olabilir. Eğlence çıkar. Ya da Na Sun'ın falan.
Kwon Na Sun
Kwon Na Sun
II. Sınıf | Ponpon Kız
II. Sınıf | Ponpon Kız

Lakap : Sunnie. Bunny. Na-Na.

Mesaj tarafından Kim Mi Sun C.tesi Ekim 13, 2012 2:04 am

Ovvv! Çok tatlı bir couple geliyor o zaman. Very Happy HoRi çifti olarak. Very Happy

Jae Hwa okuldaki bütün kızlara sapık. Very Happy Seninki de o listenin bir numarasında olabilir. Cool

Alisa,
Men Li gıcık bir kız değil, kendini bulamamış bir kızdır. Ama her kıza bir düşman lazımdır. Very Happy
Jae Hwa Amerikalı değil, Koreli. Sadece orada yaşadılar ailesiyle. Babası ölünce annesi daha fazla yabancı şehirde kalmak istemedi ve Kore'ye döndüler. ^^ Sende asılma listemde olabilirsin.
Kim Mi Sun
Kim Mi Sun

Mesaj tarafından Kwon Jong Hae C.tesi Ekim 13, 2012 2:38 am

Diğer karakterler için bir fikrim yok ama Jong, Menli'yi beğeniyor olabilir. Fakat içine kapanık biri olduğu için de konuşmaya cesaret edemez. Razz
Kwon Jong Hae
Kwon Jong Hae
II. Sınıf
II. Sınıf

Lakap : Flaming.

Mesaj tarafından Lee Jae Hwa C.tesi Ekim 13, 2012 2:48 am

Ovvv bu kurgu hoşuma gitti. Very Happy
Men Li'i okul haberinden sonra bile seviyorsa, Men Li'de yakınlaşma olur. love
Lee Jae Hwa
Lee Jae Hwa
II. Sınıf
II. Sınıf

Lakap : Flower Boy

Mesaj tarafından Kwon Jong Hae C.tesi Ekim 13, 2012 3:20 am

Haberler ya da başka şeyler Jong'u ilgilendirmiyor, onu ilgilendiren sadece MinLi olmalı. :3 Takıntılı bir çocuk değil ama çok kıskanç. Birde şöyle bir durum var ki Jong, Menli'den bir yaş küçük. Olur mu ki acaba? -Ayrıca okul haberini merak etmedim değil. dfgfhghgf-
Kwon Jong Hae
Kwon Jong Hae
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Lee Jae Hwa C.tesi Ekim 13, 2012 3:29 am

Ahaha aşkı sayılarla engelleyen bir tip değil Men Li. Yani aşık olduğunda umurunda olmuyor hiçbir şey. Ki sevgilisi onu bu haber yüzünden terk ettiği için çok üzgün ve kolayca birine kapılmamaya kararlı.

İnternet bölümündeki iseeyou konusunda. Men Li'in iki haberi var orada. Very Happy Bayağı olaylı bir kız. Very Happy
Lee Jae Hwa
Lee Jae Hwa
II. Sınıf
II. Sınıf

Lakap : Flower Boy

Mesaj tarafından Kwon Jong Hae C.tesi Ekim 13, 2012 3:38 am

Anladım, timam. Habere bakacağım ama yinede Jong'un hoşlandığı kız olsun istiyorum ben. :3
Kwon Jong Hae
Kwon Jong Hae
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Park Dae Ho C.tesi Ekim 13, 2012 3:52 am

Habere baktıktan sonra bir daha söylersin. Very Happy Çünkü okulda bayağı yanlış tanınıyor bu kız.
Park Dae Ho
Park Dae Ho
III. Sınıf | Anyang Takım Oyuncusu

Lakap : Cuttie

Mesaj tarafından Kwon Jong Hae C.tesi Ekim 13, 2012 3:59 am

Baktım zaten. Dediğim gibi haberler Jonghae'yi ilgilendirmiyor. Hoşlanmasına engel olmayacak.
Kwon Jong Hae
Kwon Jong Hae
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Chen Men Li C.tesi Ekim 13, 2012 4:17 am

Ehemm. *Utandı* cute
Bak senin için Men Li'den yazdım. Güzel rpler çıkacak diye düşünüyorum. Artık aşka güvenini kaybetmiş Men Li ile utangaç Jong. love
Chen Men Li
Chen Men Li
III. Sınıf | Astronomi Kulübü Başkanı
III. Sınıf | Astronomi Kulübü Başkanı

Lakap : Bulmaca

Mesaj tarafından Kwon Jong Hae C.tesi Ekim 13, 2012 4:47 am

Ahaha. Teşekkürler. dfgdg :3 Güzel şeyler çıkabilir, evet. Bakalım. Razz
Kwon Jong Hae
Kwon Jong Hae
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Park Dae Ho Paz Ekim 28, 2012 5:26 am

GÜNCEL.

Yeni karakter eklenmiştir.
Park Dae Ho
Park Dae Ho

Lakap : Cuttie

Mesaj tarafından Hwang Tae Jeon Paz Ekim 28, 2012 6:37 am

Jae Hwa' ya kız arkadaşı olması için karakter sunuyorum HABİBEĞĞĞĞ
Hwang Tae Jeon
Hwang Tae Jeon

Lakap : TJ.

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics