IMAGINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ DUYURU ] Yılbaşı Partisi

[ DUYURU ] Yılbaşı Partisi Empty [ DUYURU ] Yılbaşı Partisi

Mesaj tarafından Hwang Tae Jeon Paz Ekim 21, 2012 3:02 am

[ DUYURU ] Yılbaşı Partisi Tumblr_mc8dyujabO1rrva3wo1_500_large
    Evet, yeni yıl geliyor ve dolayısıyla da Parti Komitesi olarak üstümüze düşeni yaparak sizleri eğlendirecek bir Yılbaşı Partisi düzenledik. Çok konuşmak istemiyorum, her yıl benim sesimi duymaktan bıktığınıza da eminim. Öncelikle bu yıl üç mekan bizim ufak partimize ev sahipliği yapıyor. Okulun avlusu, yurdun ana merkezi ve yurt koridorları olmak üzere bu üç yere belirli " Kırmızı Kartlar" yerleştirildi. Bu kırmızı kartlarda yapacağınız görevler yazmakta, merak etmeyin sizi uğraştıracak şeyler değil. Yanınızdaki kişiyle çok eğlenmenizi sağlayacak kırmızı kartlardaki görevi yerine getirmek istemezseniz yanınızdakinin vereceği cezayı çekmek zorundasınız. Ayrıca bu yıl "yalnız" takılanlarımız için de bir güzellik yaparak bu kırmızı kartlara "Sarı Kartlar" da ekledik. Böylece bu sarı kartları öğretmenlerinizin üstünde kullanabilir ve yüzdelerinizi arttırabilirsiniz. Her çektiğiniz kartta farklı birşeyler yazmakta. Her yere gizlenmiş gizli ve kaliteli içecekleri bulmaya çalışabilir veya sadece ana mekanlardaki içkileri de içebilirsiniz. Saat 12'de avlunun önünde toplanacağız ve hediye dağıtımı başlanacak. 12'ye kadar hepinize iyi eğlenceler, OYUN BAŞLASIN!

Not: Kart çekiminden sonra benim atacağım bir postla kartta ne yazdığı söylenecektir.

Hwang Tae Jeon
Hwang Tae Jeon
III. Sınıf | Parti Komitesi Başkanı
III. Sınıf | Parti Komitesi Başkanı

Lakap : TJ.

- Similar topics