IMAGINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[MASKELİ BALO] Waiter and Cat Girl.

2 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

[MASKELİ BALO] Waiter and Cat Girl. Empty [MASKELİ BALO] Waiter and Cat Girl.

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung Paz Şub. 03, 2013 4:19 am

*Kostüm* Anyang Lisesi'nde okumuyordu ama daha balo başlamadan balonun yapılacağı süslü bahçede kendine bir yer bulmuştu bile. Amacı tabi ki peşini bırakmadığı Kimsan'ı görmekti. Gece yarısından sonra maskelerin çıkacağını biliyordu ve bu yüzden gece yarısına kadar Kİmsan'ı izleyecek sonra da evine doğru Sinderella gibi kaçacaktı. Kendi kendine güldü. "Sıkı popo'nun dediği gibi Sinderella oluyorum galiba. Heheh" kedi kostümünün kuyruğuyla oynarken gülüyordu. Aslında ilk başta Sinderella gibi gelecekti ama sonra kendisi olmaktan vazgeçmek istemedi. Hem kedi kostümüyle gelirse Kimsan'ın kendisini görüğü an tanıyacağına emindi. Bahçe yavaşça maskeli öğrencilerle dolarken heyecandan olduğu yerde hafifçe sallanıyordu. Tiyatro salonundaki tanışmalarını hatırladı. Suratını kediye benzetecek şekilde güldü. Gerçekten çok hoşlanıyordu çocuktan ve hakkında her şeyi öğrenmişti, ajanları sayesinde. Okulundaki ve etrafındakilere iyilik yapmak için kullandığı gücünü şimdilerde sadece Kimsan için kullanıyordu. Onu her yerde takip ediyordu ama sadece iki kere konuşmuşlardı ki zaten ilkinde kaçmıştı ondan, ikincisinde de rezil bir şekilde tanışmıştı onunla. Yanında getirdiği birayı kafasına diklerken maskesine ve başındaki kedi kulağı şeklinde tacını da dikkat etti. Birayı indirip elinin tersiyle ağzının kenarını silerken hem şalımı bile saklıyor, kesin aşık bana, diye kendi kendine hayaller kuruyordu. Arkadaşları artık bu durumun biraz ileri gittiğini, eski haline geri dönmesini istese de o her seferinde onlara aşık olmayı bilmiyormuş gibi davranmayın bana. Bırakın da biraz aşkımı yaşayayım, zaten bakmaz bana. Rezil oldum ona sürekli, diyordu. Şimdi tek isteği bahçede doluşmuş öğrenciler arasındaki gitarlı meleği yada sıkı popo Kimsan'ı bulmaktı.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung
Uluslarası Seul Lisesi II. Sınıf

Lakap : Lider, Kedicik, Sapık Sindrella, Jenny.

[MASKELİ BALO] Waiter and Cat Girl. Empty Geri: [MASKELİ BALO] Waiter and Cat Girl.

Mesaj tarafından Choi Kim San Paz Şub. 03, 2013 5:58 am

Kostüm~
Scooter~

Maskeli Balo'ya Bong Guk ve diğer gitar arkadaşlarıyla beraber katılacaktı. Kostümünü şehir merkezinde ki bir kostümcüden oldukça iyi bir fiyata almıştı. Aslında balo için çok meraklı değildi. Arkadaşları çok ısrar etmişti. Onları kırmamak adına evet demişti. Balonun ilerleyen saatlerinde de ayrılmayı planlıyordu. Bir önceki gece arkadaşı Bong Guk'ta çalışma yapmışlardı. Bong Guk'un annesinin ısrarı üzerine geceyi onlarda geçirmişti. Tedbirini önceden almıştı. Kostümünü de ne olur ne olmaz diye yanında getirmişti.
Yeni aldığı Scooter'ını çalıştırdı. Geçen hafta uzun bir süredir biriktirdiği sahne ücreti ile almıştı bu güzelliği. Onu ilk kez bir sitede görmüştü. Siyah bir kedi gibiydi. Aklına kedi kız daha doğrusu Sapık Sinderella gelmişti. Cebinde de yeterli parası vardı. Motor ikinci eldi ve fiyatıda oldukça iyiydi. Sahibide Seul merkezdeydi. Adamla pazarlık yapıp fiyatı biraz daha indirtmiş ve daha iyi bir fiyata almıştı. Arkadaşının evi okullarına biraz uzaktı bu yüzden Scooter'ı ile gelmişti. Şehir merkezinde ilerlerken kıyafetinin pelerini rüzgarda savruluyordu. Bugün baloda sahne almayacaktı. Aslında buna üzülmüş değildi. Uzun zamandır kendine vakit ayırmamıştı. Bir an Sapık Sinderella'nın gelmesini umdu. Ama kendi okullarından olan biri değildi. Kıza karşı hala çözemediği bir his beslemeye başlamıştı. Ne zaman onu görse kendine hakim olamıyor ve onunla uğraşmak istiyordu. Sanki onunla beraber hiç yaşayamadığı çocukluğuna yaşıyordu. Onunlayken eğlenebiliyordu. Uzun zamandır gülmediği kadar gülebiliyordu. Kızın mavi şalını hala saklıyordu. Hatta bazı günler şalı takıp dışarı çıktığı oluyordu. Sırf Sapık Sinderellanın onu bulması umuduyla. Ama yakın bir zamanda karşılaşamamışlardı. Balo salonun olduğu yere yani okullarına gelmişti. Scooter'ını park edip balonun olacağı salona doğru giderken bahçeden geçiyordu. O sırada gözüne oldukça tanıdık gelen bir kişi ilgisini çekmişti. Kedi kostümü giymiş bir kız. İçindeki dürtüyü bastırmaya çalışsada başarılı olamamıştı. Kızın sırtı dönüktü. Yüzünü henüz görebilmiş değildi. Kıza arkasından yaklaştı ve kolundan tuttarak kendine doğru çevirdi. "Sapık Kedicik?"

rp out: aslında olayı biraz hızlı yazdım. dayanamıyorum artık bunlar birlikte olmalıııı.
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Lakap : Garson Çocuk, Sıkı Popo

[MASKELİ BALO] Waiter and Cat Girl. Empty Geri: [MASKELİ BALO] Waiter and Cat Girl.

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung Ptsi Şub. 04, 2013 11:36 am

Bahçedeki öğrencilere göz gezdirip yakışıklı gitaristini tanımaya çalışıyordu. Her kılıkta gelebilir, melek, garson, seksi bir gitarist... Kedi kostümündeki kendi kendine sırıtan bir kız vardı bahçede. Gözleri kedi gördü sanki biran. "Ahh ne kadar da sevimli bir kedi." cümlesini bitirdiğinde o kedinin aslında bir insan olp kedi kostümü giymiş olduğunu fark etti. Ağzı beş karış açıldı ve buranın tek kedisi ben olmalıyım, diye bağırmak istese de bir ses çıkaramadı. Hayatında ilk defa bir kediyi öldürmek istiyordu şu anda. "Hayır hayır, o teknik olarak bir kedi değil." kendi kendini telkin ediyordu. Kuyruğnu tuttu ve sallayarak yürümeye başladı. "Görünüş açısından da kedi olamayacak sayemde. Buranın tek kedisi benim, Kimsan beni bu şekilde tanır." Kıza doğru yavaşça ilerlerken öğrencilerin arasından sıyrılmaya çalışıyordu çünkü bahçenin ortası şimdiden dans edenlerle doluydu. Kedi kız olmaya çalışan ama başaramayan kızda aynı Jae Kyung gibi bahçenin köşelerinden birinde duruyordu. Müzik şuanlık bangır bangır değildi, ama sesin yükselmesi yakındı. Kedi kıza yaklaşırken bir çocuğun kıza yanaştığını gördü. Bu mükemmel saçlar, bu mükemmel vücut oranları, yürüme şekli. Sakın Kimsan olmasın. Kedi kız ile alakası olmayan yelloz, eğer Kimsan sana dokunursa seni gebertirim. Sanal alemde sana anti sayfaları açarım ona göre. İçinde nefret volkanları patlıyordu. Bir şekilde kızın maskesini çıkarmalıydı, hafifçe tempolu şekilde koşmaya başladı. Bir yandan da kızın maskesini çıkarmanın planlarını yapıyordu. Kızın dibine geldiğinde sapık kedicik kelimesini duyunca bu kesinlikle Kimsan ve asıl kedi kız benim şapşal. O kız benim taklidim... Tamam Catwomen kostümü ama ilk ben geldim buraya. Kızın dibine girdi ve birden elini kızın maskesine götürdü. Karşısındaki kız daha ne olduğunu anlayamadan maskeyi aşağı indirdi, çenesine geldi maske. Kızın yüzü gözükünce Kimsan şaşkınca asıl kedi kıza, yani yüzünde maskesi yerinde duran Jae Kyunga baktı. "Bu sahte." dedi ve kızı itikleyerek Kimsan ile arasında kimseyi bırakmadı. Kedi kız kostümü ve yüzündeki maskesiyle dünya yakışıklısı Kimsanın karşısında duruyordu. "Gerçek kedi kız benim, sıkı p-" eliyle ağzını kapattı. Kullandığı lakabı söylemezdi Kimsana, sapık olduğu belli olurdu. Aslında bir yandan da az önce maskesini çıkarıp yanlarından resmen kovduğu kızdan da korkuyordu, her an burada kavga çıkabilirdi. Ama dövüşmekte iyiydi Jae Kyung.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

Mesaj tarafından Choi Kim San Ptsi Şub. 04, 2013 12:21 pm

İşte tam da karşısındaydı. Orjinal mi orjinal sapık kedicik. Heryerde karşılaşmayı beklediği kedicik. Kendisini takip ettiğini adı gibi biliyordu. Ve şimdi tamda karşısındaydı. Biraz önce olanlar ise resmen komediydi. Sanki kendi kedi kızından başka kedi kız yokmuş gibi gidip hiç tanımadığı birinin huzurunu bozmuştu. Tabi sapık kedicik olayları yakından takip etmişti ve anında olay yerine damlamıştı. Hemde bir çok kişinin arasında zavallı kızın maskesini indirmişti. Kızdan tekrar tekrar özür diledi. En sonunda kız özrünü kabul edip balo bahçesinden kalabalığı yararak uzaklaşmıştı. Kız adına üzülmüştü doğrusu. Belkide bugün balo onun için bitmişti. Sonuçta maskesi inmişti. Yanındaki yaramaz kıza doğru döndü. İşaret parmağını olumsuz bir şekilde iki yana salladı. "Bugün bir daha yaramazlık yapmak yok. Anlaştık mı kedicik?"
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung Ptsi Şub. 04, 2013 12:41 pm

Diğer kızdan özür dilenmesi pek hoşuna gitmemişti, dudağını büzdü ve Kimsan'ın kıza nazik davranmasını kızgınca izliyordu. Kollarını birbirine bağladı ve maskesinin altında ne kadar gözükmese de kaşlarını da çatmıştı. Kimsan'ın ona yaramazlık yapmaması konusunda sevimli uyarısı aslında o kadar hoşuna gitmişti ki... Ama ağırlını koymalıydı, sonuçta asıl özür dileyecek kişi çakma kedi kızdı. Şimdi biraz tripçi kızı oynayacaktı ama korkuyordu da Kimsan onu geri çevirirse diye. Sonuçta çocuk popüler biriydi ve kim bilir şuan istese hangi kızlarla takılabilirdi. "Kediler asla tanımadıkları kişilerle anlaşma yapmazlar." dedi ama hemen ardından "Meow" kedi sesini çıkarmadan da edemedi. Aslında Kimsan'ı kendisinden çok daha iyi tanıdığına emindi, çünkü idollerin belası saesanglar gibi Kimsan'ın peşinde dolanıyordu ve hakkında bütün bilgileri topluyordu.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

Mesaj tarafından Choi Kim San Ptsi Şub. 04, 2013 12:54 pm

Kızın kedi gibi miyavlaması hoşuna gitmişti. "Meow ha?" Gülümseyerek kıza biraz daha yaklaştı. Onunla biraz oyun oynamak istiyordu. Kendini on yaşında ki bir çocuk gibi hissediyordu. Kedi kızın yanındayken resmen çocuklaşıyordu. "Peki eğer bir kavalyen yoksa senin sorumluluğunuzu alıp baloda eşin olabilirim. Tabi istersen kedicik?" Kızın gözlerinin içine bakarak konuşmuştu. Bir an kalbinin atışı hızlanmıştı. Kızın gözleri aynı anime karakterlerinin ki gibi olmuş ilk başta büyümüş daha sonra içi parıldamıştı. İster istemez gülümsemişti yine. Bu kızın yanındayken gerçekten mutlu oluyordu. Uzun zamandır yaşadığı stresleri onulayken hissetmiyordu. Bu kız ona iyi geliyordu ama hala ismini bilmemesi sinirini bozsada gecenin ilerleyen saatlerinde ismini öğrenecekti. Sadece onu küçük bir oyuna oyaması gerekiyordu.
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung Ptsi Şub. 04, 2013 1:14 pm

Gerçekten dünyanın en mutlu insanıydı şuanda. Hayatında hiçbir erkek hatta hiçbir insan onu bu kadar mutlu etmemişti. Dudağını ısırdı ve kendini dizginlemeye çalıştı çünkü eğer ağzını açarsa çılgın fangirller gibi çığlık atacaktı. O heyecanla sadece başını aşağı yukarı sallayabildi. Gittikçe çocuğa daha çok bağlanıyordu ve ondan bir saniye bile ayrı kalmak istemiyordu. Bu teklifi ölse dahi kabul ederdi. Gözlerini çekmek zorunda kaldı, bakışları çocuğun göğüsüne doğru indi. Gerçekten çok utanıyordu bu çocuğun yanında. Sanki içindeki masumluğu ortaya çıkarıyordu. Normalde Jae Kyung liseyi bitirdikten sonra tekrar İngiltere'ye gitmeyi planlıyordu ama karşısına bu melek çıkmıştı. Şimdi ondan başka hiçbir şeyi düşünemiyordu. Bu gecenin kendisi için çok güzel geçeceğini şimdiden düşünebiliyordu. Zaten Kimsan'a ne kadar yakınsa o kadar mükemmel anlar yaşıyordu Jae Kyung. Şimdiden evlilik planları yapıyordu. "Eh çılgın kedicikler tek başlarına bırakılmamalı değil mi, o zaman kabul ediyim bari." dedi sevecence. Sırf konuşmak için konuşmuştu.

RP Out, Yaaaa bu çocuğun takımına baktıkça fangirl moduna giriyorum. Nasıl sevgi sözcükleri kullandığımı görmen lazım. Çok tatlı yaa.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

Mesaj tarafından Choi Kim San Ptsi Şub. 04, 2013 1:34 pm

Kıza sevimli bir bakış attı yanında da ekstra olarak gülümsedi. Bu tür işlerden pek anlamazdı ama kıvırmaya çalışıyordu işte. Kolunu bir soylu gibi yanında ki kıza uzattı. Kız memnun bir ifadeyle -maskesinin altından çıkan kedi bıyıklarından bunu anlıyordu- koluna girmişti. Bir yandan yürürken bir yandan kızla konuşmaya başladı. Çok atılgan biri değildi ama bugün kendini asosyal biri gibi göstermeye de niyeti yoktu. "İlk önce bir konuda emin olmak istyorum. Çılgın fangirllerimden biri misin? Yoksa takıntılı bir kişileğe sahip olan bir sapık mısın? Aslında her ikiside olmanı istemiyorum. Vuu ürperdim. Bak görüyor musun?" Bir yandan ceketinin kolunu yukarı çekmeye çalışıyordu. "Üzerimde ki etkini çözebilmiş değilim. Tüylerim diken diken oldu."

Rp out: CNblue yu severdim de bu çocuğu nasıl farkedememişim ben zamanında hala bilmiyorum Very Happy
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung Perş. Şub. 07, 2013 1:46 am

Şuanda parti cennetindeyim, hemde kedi halimde ve kolumda sıkı popolu aşkım var. Tanrım, beni sevdiğini gösterme şekline aşık oldum. Bunun Kimsan ile öpüşme versiyonu var mı, düşünceleri beyninde erosla birlikte uçuşurken, iri gözlerini bir türlü yanındaki kavalyesi Kimsan'ı izliyordu. Çocuğun suratındaki -maskenin altında ne kadarı gözüküyorsa- ezberlemeye çalışıyordu. Onu en iyi bilen, tanıyan kendisi olmalıydı. Kimsan'ın sevgilisi Jae Kyung. Kimsan'ın eşi Jae Kyung. Mutluluktan dudaklarını ısırdı yoksa çığlık atabilirdi. Kimsan'ın konuşmaya başlamasıyla öküzün trene baktığı misali bakışlarını çocuktan çekti ve arada bir ona bakmaya başladı. Sorduğu soruyla gülümsese mi, haline ağlasa mı bilemedi. Gerçekten zor bir soruydu. Çünkü Kimsan'ın söylediği o iki kişilikte doğruydu. Yani hem biraz çılgın fangirldi, hem de biraz sapıktı. Ama en önemli iyilik meleği olarak anılan Jae Kyung, gitarcı çocuğa aşık olmuştu. Yani aşık bir kızdı. Ama bunu öylece söyleyemezdi, pek ne söyleyecekti. Yutkundu. Ya yine usta becerileriyle bu soruları unutturacaktı ya da düzgünce cevaplayacaktı. "Aslında sadece kaderin beni rezil etmek için türlü komikler yaptığı küçük kedi kızım." biraz mizahi, biraz doğru bir cevap vermişti. Ne zaman düzgünce cevaplar verecekti bu çocuğa bilmiyordu ama sürekli onun yanında olmak istiyordu bunu biliyordu.

Rp Out, Bende Yonghwa'ı çok beğeniyordum, sonra diğerleri geliyordu. Artık senin ve bu karakterin sayesinde Jong başa geçti.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

Mesaj tarafından Choi Kim San Perş. Şub. 07, 2013 12:42 pm

Yanındaki kıza çaktırmadan gülümsedi. Onunla olmak hoşuna gidiyordu. Her ne kadar birbirlerini tanımasalarda ona yakınlık duyuyordu. Sürekli onunla olup şakalaşmak, onunla vakit geçirmek eğlenmek. Sanırım uzun zamandır eğlenmediği kadar eğleniyordu. Hepsi de yanındaki bu şımarık, sapık kedicik sayesindeydi. Daha önce onda ilgisini çeken doğrusu aklını karıştırmamak için üzerinde durmadığı bir konu vardı. Kızı beğeniyordu. Oldukça hoş bir yüzü vardı. Özellikle yüzünün gülümsediğinde tıpkı bir kedi gibi olması hoşuna gidiyordu. Sevimliydi. Kimsan seksi kızlardan çok sevimli kızları tercih ederdi. Bu kız da tam kriterine uyuyordu. Bir an durdu. Ben neler düşünüyorum böyle dedi kızın duyamayacağı bir seste. Ellerini hızla çekip yüzüne hafifçe vurdu. Kız ona deliymiş gibi bakıyordu. Gülümsedi. "Eee hadi dans edelim. Sonuçta bir balodayız değil mi kedicik? Balolar bol bol dans etmek içindir."
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung Perş. Şub. 07, 2013 12:58 pm

"Mükemmel ses, yazdığın onca beste, çaldığın güzel enstrümanlar... Şimdi de dans, gerçekten idollerin tanrısı gibisin." heyecandan boş boş konuşuyordu ama resmen çocuğun özelliklerini sayarak onun sıkı takipçisi olduğunu kendi itiraf etmişti şimdi. Dilini ısırdı. Müzik birden bütün bahçeyi sarınca parmak uçlarına kalkıp Kimsan'ın kulağına yaklaştı ve "Yani bütün dedikoduların bizim okulun kızlarının dilinde de. Sürekli seni konuşuyorlar." daha nasıl bir yalan uyduracağını bilmiyordu. Tekrar eski haline geldiğinde sadece önüne bakıyordu. Heyecandan dudaklarını yemeye başlamıştı, Kimsan'ın elini tutuşunu hissedince çocuğa baktı ve onu bahçenin ortasına -dans edenlerin arasına- götürdüğünü anlayınca kocaman gülümsedi. Anlaşılan bu gece iyi eğlenecekti. Elini Kimsan'ın elinden hiç çekmek istemiyordu. Hareketli müzik aralarında dolanırken kendini dansın ve Kimsan'ın ona güzelce bakan gözlerine bıraktı. Güzel dans ettiği söylenemezdi ama kıvırtıyor ve olduğu yerde sallanıyordu işte.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

Mesaj tarafından Choi Kim San Perş. Şub. 07, 2013 1:11 pm

Halinden çok memnunda. Hatta çok kelimesi bile hissettiklerinin yanından geçemezdi. Kızla hafif tempolu bir müzikte dans ediyorlardı. En azından yapmaya çalıştığı buydu. Bu gece kendini oldukça atılgan hissediyordu. İçinde hiç bu zamana kadar olmayan bir enerji belirmişti. Sanki kendisi gitmiş yerine başka biri gelmişti. Kendini kasmıyordu. Oldukça doğal davranıyordu. Şarkı bittiğinde yerini biraz daha slow bir parçaya bıraktı. Şimdi tam sırasıydı. Ellerini kızın beline doğru götürdü. Kendine doğru yaklaştırdı. Tabi bu hareketiyle beraber içinde kocaman bir volkan patlamıştı. Kızın nefesini yüzünde hissedebiliyordu. Bir yandan da yüzünün kızarmaması için dua etti. Kendine inanamıyordu. Bunu yapmış olamazdı. Ama işte olmuştu. Oyunu için buna ihtiyacı vardı. Kızın kulağına doğru hafifçe yaklaştı. Özellikle nefesini hissettirerek konuşmaya başladı. "Umarım bu seni rahatsız etmemiştir."

En son Choi Kim San tarafından Cuma Şub. 08, 2013 8:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung Cuma Şub. 08, 2013 1:59 am

Kulağına değen nefes ile bütün tüyleri diken diken oldu. İçinde, tam karnının yanında bir his vardı ve bunu götüremiyordu. Sanki karnının yanından başlayıp kalbine oradan da ağzına gitmeye çalışıyormuş gibi garip bir histi. Daha önce buna benzer şeyler hissetmişti başka erkeklere ama hiçbiri bu kadar kuvvetli değildi. Gözlerini sevdiği gencin gözlerine kenetledi ve bir elini onun sıcak eline diğerini omzuna koydu. Tanrım.. Kalbimin bu denli hızlı atma sesleri kulaklarımı sağır ediyor. Müziği bile duyamaz oldum. Ben ne ara bu kadar aşık oldum, korkuyorum. Kimsanı görememekten korkuyorum. Her türlü duygu başını döndürüyordu. Kendinde değildi kesinlikle bir sağa bir sola sallanıyorlardı ama Kimsana dokunuyordu ya, başka bir şey hissetmiyordu. Bu mutluluk onu iki gün idare edebilirdi. Tekrar dokunabilir miydi bir daha Kimsana. Bir daha ona bu kadar yakınlaşmak, Jae Kyungun tek isteğiydi şimdilik.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

Mesaj tarafından Choi Kim San Cuma Şub. 08, 2013 8:48 am

Kızın bakışları kalbinin delicesine atmasına neden olmuştu. Sanki içinde binlerce at koşuşturuyor gibiydi. Daha önce böyle bir duygu yaşamamıştı. Kalbi hiç kimse için bu kadar hızlı atmamıştı. Ama büyük bir sorun vardı. Yani Kimsan için bir sorundu. Kızın kim olduğunu bilmiyordu, hatta ismini bile bilmiyordu. Bugün bu bilgileri elde etmeliydi. Elinin birini kızın eline götürdü. Parmaklarını kızın parmaklarına kenetledi. Bunları yaparken kalbi daha da hızlı atmaya başlamıştı. Bunun ötesine geçebileceğini zannetmiyordu. Yanlarından geçmekte olan garsonun elindeki tepsiden iki adet içecek aldı. Biliyordu ki içki değildi ama şundan da emindi içine az da olsa alkol ilave edilmişti. Okul partilerinde sözde içki olmazdı. Ama parti komitesi bile buna uymazdı. İçeceklerin içine belirli bir miktarda alkol koyarlardı. Kızı sarhoş etmeli ve ismini öğrenmeliydi. İçeceğin birini gülümseyerek kıza uzattı. "Merak etme içki değil. Hadi masalardan birine geçip oturalım." Bugün hiç söylemediği kadar yalan sözlemişti. Kendini berbat hissediyordu.
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung C.tesi Şub. 09, 2013 4:59 am

Herkes dans ederken kendisi Kimsan ile bahçenin kenarlarına konulmuş masalardan birine geçtiler. Minik ayakta dikilmelik masalardı bunlar. İngiliz style, ayakta kokteyl. Dudaklarını büktü ve bardağını masaya koyup kollarını da beline kadar yükselen yüksek masaya dayadı. Slow müzik yerini hareketli müziğe bırakırken Jae Kyung üçüncü bardağını bitiriyordu ve Kimsan ile normalce sohbet ediyor, etrafı dikizliyor, hayaller kuruyordu. Ayrıca ilk içtiğinde hemen anlamıştı içeceğin içinde alkol olduğunu, hatta markasını bile anlamıştı. Kendisi içki aşığıydı bir de. Çok içer ama hiçbir şey olmazdı. İçki içmeyi de çok severdi, ailesiyle yaşadığı İngiltere'deki evlerinde babasının içi koleksiyonu vardı, marka adlarını ve tatlarını oradan biliyordu. Sabaha kadar içebilirdi ama yine de bir şey olmazdı. Kimsan'ın neden içkili içeceğe içkili değil, dediğini merak ediyordu ama anlamazdan vurdu. Ona kötü bir toz bile kondurmuyordu. Normalde sarhoş olmazdı ama bu gece sarhoş olacaktı, yani numara yapacaktı. Merak ediyordu Kimsan ne yapacaktı? Hem de parti kızı gibi gözükmek istemiyordu. Barda kola sipariş etmişti, şimdi de içkiden sarhoş olmazsa kötü bir izlenim bırakabilirdi. Dilini dudaklarında iyice gezdirdi ve masaya hafifçe abandı. "Midem bulanmaya başladı. Biraz oturalım, ayakta dikilmekten yoruldum." kelimeleri biraz ağzında yuvarlayarak söylüyordu. OYUN BAŞLASIN.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

Mesaj tarafından Choi Kim San C.tesi Şub. 09, 2013 9:31 am

Kıza söylediği yalandan dolayı şimdiden pişmandı. Belki de içeceklerin içinde alkol olduğunu anlamıştı. Yine de ard arda kadehleri dikiyordu. Kıza doğru dönüp gülümsedi. "Peki şu ilerideki çimlik alana gidelim orada daha rahat oluruz." Cümlesini bitirmesiyle biraz önce yanlış bir ifade de bulunduğunu anlaması bir olmuştu. "Yani rahat olursun. Oturmak istemiştin değil mi?" Kıza yalan söylediği yetmezmiş gibi şimdi de kendini bir sapık gibi göstermiş. İçinden kendine kocaman tebrikler yolladı. Gitmeden önce Bong Guk'un eline tutuşturduğu içecek şisesini de almışlardı. Çimlik alana doğru giderlerken kız sendelemeye başlamıştı bile. Sanırım sarhoş oluyor dedi içinden. Kendini bir filmin kötü karakteri gibi hissediyordu. Kıza ard arda alkol dolu kadehler vermiş ve şimdide sarhoş olmasını bekliyordu. Bu kadar zor biri olmasaydı böyle bir şey yapmasına gerek kalmayacaktı. Çimlik alana geldiklerinde kız zorlada olda bağdaş kurup oturmuştu. Kimsan da yanına gelip oturdu. Karşıdan bakıldığında aynı bir çift gibi gözüktüklerine emindi. Kimsan bundan şikayetçi değildi. Onunla olmayı seviyordu. Ama bu işin sonunun nasıl olacağına dair bir fikri yoktu. Kıza baktığında gayet mutlu bir ifadeyle karşılaştı. Maskesinin altından kedi bıyıklarıyla gülümsüyordu. İster istemez Kimsan da gülümsemişti. Kıza doğru biraz daha yaklaştı. Elini kızın omzundan attı. Şimdi gerçekten sarhoş olmuş gibiydi. Oyun başlıyordu artık. "Eee söyle bakalım kedicik kendini nasıl hissediyorsun?"
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung Paz Şub. 10, 2013 6:50 am

Kimsan'ın elinin omzuna değdiğini hissettiğinde sarhoş numarası yapmayı bırakıp çocuğun üzerine atlayıp onu öpücüklere boğmak istedi ama tabi ki bunu gerçeğe dökemedi, en azından şimdilik. İleride bunu yapacağını biliyordu. Daha şimdiden bu kadar yakınlaştılarsa... Hınzırca gülümsedi Jae Kyung ve başını Kimsan'ın boynuna yasladı. Kokusunu içine çekerken "Çok güzel kokuyorsun." istediğini diyebilirdi şuan, çünkü yeah man, şarhoşuuuuuum! Durup durup kıkırdıyordu, aslında sarhoş değildi sadece şuan ki durumuna gülüyordu. Daha dün gece planlar yapıyordu baloda nasıl davranacağı, Kimsan'ı nasıl gröeceğiyle ilgili ama şuanda hayal ve planlarından da ötesini yaşıyordu. Kollarını çocuğun beline doladı, ABİİİĞĞ BEN HER GÜN SARHOŞ OLMALIYIIIIM. İçinden çığlıklar atıyordu.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

Mesaj tarafından Choi Kim San Paz Şub. 10, 2013 7:08 am

Sarhoş bir kız tarafından ayak üstü tacize uğruyordu. Kız ilk önce dibine kadar gelmiş Kimsan'ın kokusunu içine çekmişti. Bir de bu yetmezmiş gibi şimdide elini beline dolamıştı. Kimse görmeden kızı hafifçe kendinden uzaklaştırmaya çalıştı ama kız sanki japon yapıştırıcısıyla yapışmış gibiydi. Etrafta bir çok tanıdığı insan vardı. Hatta bir kaç arkadaşı yanlarından geçip ikisinin yakıştığına dair bir şeyler bile söylemişti. Kimsan da sadece susup kaderine razı olmuştu. Üzerine yapışmış olan kıza baktı. Oldukça mesut bir hali vardı. Gerçekten feci sarhoş olmuştu. Kendinden bir kere daha nefret etti. Bir kızı sarhoş etmişti. Elini pelerinine götürdü. İpleriyle boynundan bağlıydı. İplerini çözdü ve daha fazla rezil olmamak için kızın üzerine örttü. Şimdi daha iyi olmuştu. Sanırım bugün planını doğru düzgün yerine getiremeyecekti. Yinede şansını denemeliydi. Kıza baktı. Oldukça masum gözüküyordu. Elini kızın pürüzsüz yanağına götürdü. Çok alkol tükettiği için yanakları kızarmıştı. Elini yanağına götürmek ve götürmemek arasında kaldı. Ama yapmayacaktı. Kızı zaten sarhoş etmişti. Şimdi de onun bu halini kullanmayacaktı. Bileğindeki saatine baktı. On ikiye beş dakika vardı. Birazdan maskelerini çıkaracaklardı ve asıl parti o zaman başlayacaktı.
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung Çarş. Şub. 13, 2013 5:02 am

Huzur içinde ölebilirdi artık değil mi? Sevdiği adamın bağrına yatmış onun nefes alış verişlerini dinliyordu tabi arkadan gümbür gümbür müzikte geliyordu ama olsun. Elleri sıkıca onu sarmış ve sanki kaçmasını önlüyordu. Müziğin yavaşça etraflarından çekilip kutusuna geri döndüğünü duyabiliyordu. Müziğin yüksek sesi yerine mikrofonun tiz sesi kulaklarını acıtmıştı. "Ehem. Merhaba parti gençleri. Balo nasıl geçiyor?" Aslında bunu soru olarak sormadığı çok belli oluyordu ve konuşan her kim ise konuşmasına devam etti. "Şimdi bir dakika sonra gece yarısını geçeceğiz ve herkes yüzündeki maskeyi çıkaracak. Bence bizim okuldan olmayanlarda burada eğleniyorlardı ve öğretmenlerimiz onları keşfetmeden buradan toz olsalar iyi olur. Anyang öğrencileri biz partiye devam edeceğiz. Yehhuuuu!" Jaekyung'ın gözler açıldı ve anında Kimsan'a yaslanmayı bıraktı. Ellerini maskesine götürüp onu sıkıca tutarken "Bu saate kadar benim çoktan gitmem gerekliydi." dedi ve sonra gayet ayık bir şekilde söylediğini fark etti ve elini midesine götürüp "Beni fark ederlerse işkence ederler mi?" dedi kelimeleri yuvarlayarak. Kimsan'da düzgünce oturuşa geçmişti ve maskelerini yavaşça çıkaran kişilere dikkatle bakıyordu, plan yapar gibi bir hali vardı. Jae Kyung'ın gözleri çıkış kapısına doğru baktı, kapı tam olarak gözükmese de görevlilerin kapıda dikildiği belli oluyordu. "Neden birden bu önlemi aldılar ki?! O zaman girmeden önce kimliklere baksalardı bari." kelimeleri sarhoş gibi söylemeye dikkat ediyordu. FAKA BASTIN SALAK KEDİKIZ!
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

Mesaj tarafından Choi Kim San Çarş. Şub. 13, 2013 10:18 am

Yanında ki kızın yakalanmaması için bir şeyler yapmalıydı. Elinde çenesine götürüp düşünmeye başladı. Neden böyle bir girişimde bulunmuştu acaba okul? Önceki sene böyle bir şeyle karşılaşmamıştı. Anlaşılan bazı ispiyoncu kişilikler herşeyi öğretmenlere anlatmıştı. Kız hakkında o kadar endişelenmişti ki dudaklarını yemeye başlamıştı. Hemen bir şeyler yapmalıydı. Düşündü düşündü ve sonunda en mantıklı olan seçeneği buldu. Kızın üzerindeki pelerinini kaldırmadan elini tuttu ve kendisine doğru çekip kalabalığın arasında yavaşça ilerlemeye başladılar. Yapacağı şey ne kadar doğru bir sonuç çıkaracaktı bilmiyordu ama şu an için en iyi fikir olduğuna emindi. Biraz önceki duyurunun yapıldığı sahneye doğru yaklaştı. Sahnenin önünde bir sürü kişi vardı. Yanında ki kıza doğru döndü. "Sahnenin önünde bekle. Umarım yeteneklisindir." Göz kırptı ve duyuruyu yapan kıza yani partiden sorumlu olan kişiye gidip bir şeyler söyledi. Yapabileceği en iyi şey buydu. Durumu kurtarmalı ve günün kahramanı olmalıydı. Anonsu yapan kız mikrofonu tekrar eline aldı ve konuşmaya başladı. "Evet gençler. Küçük bir süprizimiz var. Evet bir süpriz! Okulumuzun genç ve yakışıklısı olan Kimsan sahneye çıkacak. Hemde yanında bir arkadaşıyla. Siz maskelerinizi çıkarırken onlar şarkı söyleyecek! Büyük bir alkış alalım ikilimiz için." Herkes şaşırmış gibiydi ama beklenmedik bir şekilde büyük bir alkış kopmuştu. Planı işe yarayacaktı. Bunu biliyordu. Sahnenin önüne doğru yaklaştı. Biraz ilerde kedicik ona şaşkın gözlerle bakıyordu, gülümsedi ve yanına gelmesi için işaret çaktı. Kız gerçekten şaşırmış gibiydi. Sesinin kendisi gibi güzel olmasını umuyordu Kimsan. Yoksa yalanı ortaya çıkabilirdi ve bu her ikisi için kötü bir şekilde sonuçlanabilirdi.
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung C.tesi Şub. 16, 2013 4:08 am

Alkışlar kulak zarını patlatınca kendisini rüyada olup olmadığını anlamak için çimdiklemek zorunda kalmadı. Maskesi hala yüzündeydi ve Kimsan'ın da öyle. Kimsan sahneye çıkıp bir sürü kızı çığlık attırınca Jaekyung dudağını sinirle ısırdı ve o benim bitch dememek için kendini zor tuttu. Tek yaptığı arkasında çığlık atan kıza dönüp maskesinden gözlerinin gözüktüğü kadarıyla kötü bakmak oldu. Kimsan'ın planı o konuşunca anladı Jaekyung'ın kıvrak beyni. "Evet biz şarkıyı söylerken sizde yavaşça maskelerini çıkabilirsiniz. Kedicik? Sahnede seni bekliyorum." kesinlikle maskeleri çıkmayacaktı biliyordu, şarkı söylerken onu çıkartmanın onları zora sokacağından kimse de onlara maskenizi çıkarın demeyecekti. Hem yakışıklı, hem modellerin ki gibi sıkı popolu hemde kıvrak zeka. Bu çocuk kesinlikle benim için yaratılmış. Gülümsedi ve tedirgin bir şekilde sahneye doğru ilerledi. Merdivenlerden çıkarken Kimsan'ın uzattığı eli görünce elini sıkıca tuttu ve tabi ıslıklar alkışlar eşliğinde. Az önce kudurmuş köpek gibi çığlık atan kıza havalı bir bakış attı ve mikrofonun önüne geldiler. Kimsan'a bakıp "Senin için bir sakıncası yoksa, bu aralar fazlaca dinlediğim bir şarkıyı söylememizi istiyorum. Şimdi birden onu mırıldanmaya başladım da. Sesimden korkma ama." nazikçe gülümsedi, eğer Kimsan kabul ederse bu şarkı Jaekyung'ın aşkla ilgili düşüncelerini anlatıyordu. Kimsan başını heyecanla olur anlamında sallayınca olduğu yerde hafifçe zıplayıp ellerini çırptı Jaekyung. Hemen arkadaki minik orkestraya gitti ve şarkıyı söyledi.

Şarkı.Türkçe sözleri.
Kimsan'ın sesiyle başladılar ve kendisi de yavaşça giriş yaptı şarkıya.
"Şimdi sana kalbimi vermek üzereyim. Ama unutma bu bir kerelik" Sesine her zaman güvenen biri olmuştu Jaekyung. Çünkü tek yeteneği oydu sanatla alakalı. Sesinin güzel olduğunu Kimsan'ın maske altındaki şaşkın bakışlarından da anlayabiliyordu. Beğendi mi sesi mi? Lütfen beğensin. "Onun gördüğü en güzel şey olmadığımı biliyorum" burayı dinledikten sonra her defasında başa sarar bir daha dinlerdi. Çünkü Kimsan gibi müthiş biri Jaekyung gibi birisine böyle yakın davranacağına inanamazdı. Ama mutluydu şuan. Sevdiği kişiyle güzel bir gece geçirmiş ve şimdi de sahnede şarkı söylüyordu.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

Mesaj tarafından Choi Kim San C.tesi Şub. 16, 2013 7:27 am

Kızın sesi karşısında adeta büyülenmişti. Sesinin tonu gerçekten güzeldi. Kimsan kızda ki bu ışığı daha önce fark etmediği için kendine kızdı. Gerçekten sesi çok güzel dedi içinden. Kıza şaşkın gözlerle bakarken şarkıda ona eşlik ediyordu. Bildiği bir şarkıydı. Sözlerini de hatırladığı kadar doğru söylemeye çalışıyordu. Şarkının sözleri insanın içini ısıtıyordu. Anlamı ise Kimsan'ı derinden etkilemişti. Sanki kız ona bir imada bulunmaya çalışıyor gibiydi. En azından Kimsan öyle algılamıştı. Kabul etmeliydi. Ondan çok etkilenmişti. Belkide onunla bu kadar yakın olmasının nedeni buydu. Ona karşı farklı bir duygu besliyordu. Adını henüz koyamamıştı. Onunlayken heyecanlanıyor, gülüyor ve eğleniyordu. Bunlar Kimsan'a iyi geliyordu. Hayatı sanki değişmiş gibiydi. Eskiden olsaydı boş vakitlerini kütüphane de geçirirdi. Ama şimdi hep onunla olmak istiyordu. Adını dahi bilmediği bir kıza karşı bu duyguları beslemek. Aklı çok karışıktı. Yapacağı hiç bir hareket dengesi yerinde olan bir insan yapacağı türden değildi. Şarkı bittiğinde Kimsan artık bir şeyi anlamıştı. Kedicik'e aşık olmuştu. Hemde hiç olmadığı kadar...
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung C.tesi Şub. 16, 2013 7:42 am

Herkes alkış ve kahkaha sesleri arasında maskelerini çıkarırlarken şarkı da bitmişti. Orkestradaki öğrenciler de maskelerini çıkarırken yüzünü Kimsan'a döndü Jae. O sırada Kimsan'da ona dönmüştü ve şimdi tam karşı kaşıyaydılar. Hemde çok yakın. Kalbi kedi kostümünden çıkmak için hızlıca atıyor gibiydi sanki. Gözlerini Kimsan'ın dudakları, yanakları, burnunda dolaştırdı. Son durak olarak gözlerinde durdu. İçi parlayan gözleri. Derin bir iç çekti. Kimsan'ın kulağına doğru yaklaştı ve "Kedilerin kıskanacağı kadar güzel bir gece geçirttiğin için teşekkürler. Adımı söyleyeceğim sana. Kim Cho Jae Kyung. Ama sen kedicik ya da sapık sindrella demeye devam et. Onları kendi ismimden daha çok sevdim." Evet işte, şimdi hayal ettiğinden daha güzel şekilde tanışmışlardı. Yüzünü çekerken çocuğun maskesi altındaki yanağına minik bir öpücük kondurdu ve geri çekildiğinde dudağından başlayıp bütün vücuduna dağılan bir ateşin farkına vardı. "Meow!" son kez miyavladı ve ardından gülümseyip sahnenin ucuna gitti, merdivenleri kullanmadan sahneden atladı. Kalabalığı yararken ona elini uzatanlara eliyle çaktı ve KEDİ KIZ! KEDİ KIZ! nidalarına gülerek okulun duvarına çıktı. Herkesin çığlığı ve alkışları daha da yükselmişti. Kendini süper kahraman gibi hissediyordu. Sahnedeki Kimsan'a öpücük attı ve arkasını dönüp duvardan aşağı atladı. Ve tabi ki şapşal kız topuğunu kırdı. Popo üstü yere oturdu ve ayakkabılarını çıkarırken "Ne diye hava yapmaya çalışıyorum ki!! Ev çok uzaaak! Dedemi mi arasam ki?" diye yakınmaya başladı.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

Mesaj tarafından Choi Kim San C.tesi Şub. 16, 2013 8:03 am

Kızın öpücüğü karşısında Kimsan adeta şoka girmişti. Elini yanağına götürmek istedi ama donup kalmıştı. Kendisini alkışlayanlara ve çığlık atanlara bile karşılık veremiyordu. Yanağından başlayan ve vücudunu tümden saran bir ateş vardı. Yanaklarının kızarmaması için dua ediyordu. Utanmış değildi ama bilemiyordu. Onu herkesin oratasında öpmüştü. Ayrıca ismini de öğrenmişti artık. Jaekyung... Kendisi gibi güzel bir ismi vardı. Ama ona kedicik demeyi seviyordu. Artık isminin bir önemi kalmamıştı. Kız sahnenden inip duvardan atladığında Kimsan'ın gözleri faltaşı gibi açılmıştı. Kızın bu kadar çılgın hareketlerde bulunmasına alışmıştı ama kendisine zarar vermesini de istemiyordu. Sonunda kendine gelebilmişken izleyenleri selamlayıp sahneden aşağı atladı. Kalabalığın arasında koşturarak duvarın arkasına atladı. Kız yerde oturmuştu. Elinde bir şey vardı. Kimsan yanına gidip baktığında bunun bir ayakkabı olduğunu gördü. Topuğu kırılmıştı anlaşılan. Çılgın kız dedi içinden. Neden kendini korumuyordu ki? Kızın yanına gelip oturdu. Şaşkın gözlerle birbirlerine bakıyorlardı. Kıza biraz daha yaklaştı. Ve elini yüzüne götürdü. "Canın acıdı mı? Kendini neden korumuyorsun kedicik?" dedi elini yanağında gezdirirken. Yanakları ateş gibi olmuştu kızın. Kimsan kendininkinin de öyle olduğuna emindi. Daha fazla kendine hakim olamadan dudaklarını kızın dudaklarına götürdü. Normalde kendine hakim biriyken Jaekyung'a karşı olamıyordu. Duygularına engel olamıyordu...
Choi Kim San
Choi Kim San
II. Sınıf
II. Sınıf

Mesaj tarafından Cho Jae Kyung C.tesi Şub. 16, 2013 8:27 am

Elini yanağımaaaaa koyduuuuuu!!!! Kendini kontrole sokma çabalarıııı. Nöööööö olmuyooooooo!!! Yaklaşıyor, yaklaşıyor, bir santim kaldıııııı. Öpcek hadi öp hadi öp! Öpemez ki öpemez ki, tanrım ne salak şeyler sayıklıyor bu içim! Bir sus iç sesim bir SUUUSSS! Ahanda ÖPTÜ. KİSS TİME!! Dudakları birbiriyle buluştuğunda gözlerini yummadı JaeKyung. Öpüşürken hep gözlerini kapatmıştı -evet ilk öpücüğü değildi- ve her defasında havai fişekler gözleri önünde patlar gibiydi. Şimdi de açık tutuyordu belki gözleri açık olduğunda da görürdü havai fişekleri. Kimsan'ın kapalı gözlerini görebiliyordu sadece o yakınlıkta. Yaaa yerim seni çocuuk! Göz kapakların bile benden güzel. Artık benimsin bırakmam seni! Elindeki topuklu ayakkabıyı bıraktı ve elini Kimsan'ın yanağına koydu. Gözleri kendiliğinden yavaşça kapanırken benim havai fişeğim sensin aşkım diye geçirdi içinden.
Cho Jae Kyung
Cho Jae Kyung

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics