IMAGINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[KAMP] One Sheep, Two Sheep, Three Sheep, Four Sheep ..

[KAMP] One Sheep, Two Sheep, Three Sheep, Four Sheep .. Empty [KAMP] One Sheep, Two Sheep, Three Sheep, Four Sheep ..

Mesaj tarafından Jang Yeun Ja C.tesi Ara. 15, 2012 4:19 am

Jang Yeun Ja [ONESHOT]

"Sadece başım ağrıyor. Dinlenirsem... Geçeceğinden eminim. Siz geziye gidin. Merak etmeyin beni. Fazla önmeli bir şey değil." Küçük çadırın içine doluşmuş arkadaşlarına mahçup bir şekilde bakıyordu. Leesu, Micha, Yoorie, Hye Rim çadıra doluşmuş, yüzlerini kendisine doğru eğmiş tereddütle bakıyorlardı. Hasta değildi. Hatta hasta olmaktan çok uzaktı ama Jungsu'ın kampa geldiğini öğrendiğinden beri çadırından çıkmamakta ısrar ediyordu. Akşamları ateşin önüne dahi gitmiyor, yemeğini de kızlarla beraber çadırda hazırlayarak yiyor ve uyku tulumunun içinden çıkmıyor, uyumaya çalışıyordu. Leesu yüzüne doğru daha fazla yaklaştı ve önüne düşen sarı saçlarını kulağının altına sıkıştırırken Yeunja'yı inceledi. "İstersen... Yanında kalabilirim. Zaten yapılan tüm gezilere çıktım buna gitmesemde olur sanırım." Sözünü tamalayamadan bir anda gerilerden ortaya çıkan Yoorie onu itekledi ve Leesu'ı andıran bişr şekilde Yeunja'ya baktı. "Rengi solmuş. Gerçekten hasta olmalısın. Bir dolu ilaç getirdim. Aralarından sana iyi hissettirecek bir şeyler mutlaka çıkacaktır. Söylemedi deme. Astımım yok ama astım ilacım bile var. Burada astım hastası olan var mı acaba? Mi Cha! Git çantamı getir! Burada kalabiliriz. Hatta yemek dahi aşırabilir ve akşama kadar karnımızı doyurabiliriz." Hye Rim sanki Yoorie'nin bir uzantısı gibi yandan kafasını çıkardı ve sırıttı. Yeunja uzandığı yerden ellerini hayır anlamında sallamaya çalıştı. En azından Yoorie'nin gevezeliğini durdurabileceğini düşünüyordu. "Unnie~~ Sağol ama bakın. Gerçekten fazla bir şeyim yok. Sadece uyumak istiyorum." Sözlerinin sonunda Leesu ciyaklayarak herkesi çadırdan dışarıya doğru iteklemeye başladı. "HADİ!~~ HERKES DIŞARI! HERKES DIŞARI! UYUMAK İSTİYOR!"

Kızların paldır kültür itilerek çadırdan dışarıya çıkması -hatta Yoorie'nin de Hye Rim ile yere kapaklanması- çok hızlı ve ani olmuştu. Herkesi dışarı çıkarttıktan sonra Leesu çadırın fermuarını çekti. Son bölümde kafasını uzattı ve sırıtarak "İyi uykular Yeunja~~" Elini kaldırdı ve buruk bir tebessüm ile kıza doğru salladı. Leesu'da hızla fermuarı kapattı ve dışarıda kızlara ciyaklamaya devam etti. "HALEN BURADA MISINIZ?! HADİ! BEYZBOL SOPAMI KAFANA GEÇİRECEM HYE RİM! YOOORI~~" Uyku tulumunun içine iyice sindi ve üzerine birkaç battaniye daha örttükten sonra rahatlayarak kafasını yatırdı. Kalan günlerini böyle geçirecekti. Dışarıya çıkmak istediğinden emin değild. Şu zombi modunda etrafta olsa da rahat hissediyordu ama şimdi tüm vücuduna gerilim yüklenmişti. En azından şuan yalnızdı ve Jeesu'nın peşinden geziye gitmiş olmalıydı. Jeesu ile konuşmak istiyordu ama nasıl anlatabilirdi ki? Anlatamazdı. Ama sessiz kalmakta her geçen gün kendisini bitiriyordu. Başını yastığa gömdü. Düşünmek istemiyordu. Bazen düşünmemek için çarpım tablosunu saydığı dahi oluyordu. Ya da koyunları. Zaten uyku ilacı kullanması da tüm günü uyuyarak geçirmesini sağlıyordu. Kızların arasında 'Uyuyan Güzel' lakabına sahip olmak üzereydi ki bu konuda Leesu fazla üstüne geliyordu. Bazen meraklı meraklı kendisine baktığını fark ettiğinde sadece tebessüm ediyordu. Arkadaşları arasında izole olmak son isteyeceği şeydi. Dört gün önce Jungsu kampa geldiği sırada kızlar ile beraber alanda oturuyordu. En azından tebessüm edebildiği zor zamanlardan biriydi. Jeesu fark ettiklerinde hepsi 'Oppa~~' diye ciyaklayarak ayağa kalkarken arkasından Jungsu'ı fark etmesi üzerinde tam bir şok etkisi yaratmıştı. Panik atak geçirmiş gibi öylece heykel halde kalakalmıştı. Birde bu yetmezmiş gibi kendisine göz kırpması ve gülümsemesi.

"1 koyun, 2 koyun, 3 koyun, 4 koyun ..."
Jang Yeun Ja
Jang Yeun Ja
I. Sınıf
I. Sınıf

Lakap : Yeunja.

- Similar topics